Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mióta suli van enyhén depressz...

Mióta suli van enyhén depressziós lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1.Mióta suli van még az idő is más,esik az eső,nem süt a Nap.Hiányzik a meleg,a nyár...

2.Sokkal többet kell tanulnom mint a másik suliban,és a nyár alatt elszoktam a tanulástól,és időre kell tanulni.

3.Az iskolában a tanteremben mindig eszembe jutnak az eddigi rossz emlékek, hogy hogyan piszkáltak az eddigi iskolákban.Gimis vagyok.



2016. szept. 6. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
3 hét alatt belerázódsz. Nem lesz semmi baj, meglátod.
2016. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk nézz utána, hogy a depresszió egy kezelésre szoruló, komoly betegség. Amit leírtál, az hiszti.
2016. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na, csak vigyázz 2-es, mert én azt találtam írni, hogy pihenjen, menjen időben aludni, menjen kirándulni és a kérdező dühödten töröltette...
2016. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nem töröltem semmit,egyáltalán hogy kell?


Nem hiszti.

Te tudod jobban vagy én hogy érzem magam?

Sokszor sírhatnékom van,nincs kedvem semmihez csak aludni,mindig fáradtnak érzem magam.Nem lelem örömöm szinte semmiben...

19 éves vagyok,és esti iskolába járok.

2016. szept. 7. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd abba, felesleges a gimnázium! Ma már semmit nem ér önmagában. Többet érsz, ha fizikai munkát végzel. Ezt komolyan mondom a mai világban takarítónőként többet fogsz keresni, mint egy gimnáziummal, amit kín keservvel elvégzel. Nem cinizmusból mondom, hanem sajnos ez az igazság! Hagyd abba, mielőtt tönkre mész! Menj és dolgozz! Attól meg még fejlesztheted magad, olvashatsz és tanulhatsz! Csináld azt, ami jól esik, menj társaságban, keress hobbyt, kapcsolatokat, kutyát mindegy. Egy életed van! Csináld azt, ami örömet okoz! Ami, ennyire nem megy, azt nem szabad erőltetni!
2016. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!