Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon depressziós vagyok,...

Nagyon depressziós vagyok, bántanak, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Az iskolában bántanak , ezt már a tanárok is észrevették , a buszon az egyik osztálytársam bánt , és elérte h a fél busz rajtam röhögjön . Nem értem , az osztálycsoportban rólam írnak eléggé negatív dolgokat , pedig amúgy tök jó tanuló vagyok , 17 éves , és ilyen hold sötét gyerekek bántanak . Nem is értem ,amúgy is egy depresszióra hajlamos személy vagyok , olyanokat mondanak h lőjem fejbe magamat meg ilyenek. De a hitem miatt , nem bírnék öngyilkos lenni , de lehet h egyszer le fogom győzni ezt a korlátot , mert nagyon bántanak .Nem értem , hol van az emberség a velem egykorú fiatalokban?

2013. dec. 22. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Pszichiáter segíthet
2013. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, nemsoká érettségi és utána nem kell őket elviselned. Addig meg kitartás. Ne is vegyél róluk tudomást, az sokkal jobban idegesíti őket ha nem foglalkozol velük...
2013. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ki kell húznod érettségiig aztán elfelejtheted az egészet. Vagy esetleg iskolát is válthatsz, de másik osztályba se lenne könnyű beilleszkedni.. Az a baj hogy ezzel nehéz mit kezdeni mert akármit csinálsz úgyis bántani fognak, max ha összebarátkoznál olyan emberekkel akiknek adnak a véleményére az segíthet de ez se egyszerű. Én is ezen mentem keresztül szóval tudom milyen rossz ez..
2013. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan ebben a cipőben jártam csak én 7 évesen. Uj lány voltam a suliban, nagyon sokat bántottak. Szemüveges voltam es mindig leverték, direkt fejberugtak focilabdával, ugy nekilöktek a radiátornak hogy egy hétig csikos volt a hátam. A tanárok is utáltak mert nagy szám volt, és akár verekedtem is sokat. Megvédtem magam. Volt hogy egy fiu csak poenbol levágta a hajam. A tanár épphogy nem gratulált neki. :( Végül az egész suli kiutált. Anyáék 4 év szenvedés utnán belátták hogy ez igy nem jó. Most 16 éves létemre beláttam hogy abba a 4 évbe lelki sebet okoztak amik azota is üldöznek. Ne hagyd magad! Harcolj! Tudom hogy nem könnyű de nem hagyhatod hogy lelkileg tönkretegyenek mert ehhet nincs joguk!
2013. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!