Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek érdemes ezzel...

Szerintetek érdemes ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki minden nap legalább egyszer belémköt csak egy adott dologgal, egy kicsit szarul esik mert régebben sokat szekáltak az iskolában úgy rendesen bántottak emiatt érzékeny vagyok és nem tudom hogy most ez ilyen bullying dolog vagy csak poénkodás. Nem csúnya szó inkább csak idegesítő hogy el megyek előtte és mond egy azzal kapcsolatos szöveget, vagy állunk kint szünetben mondok valamit és rögtön hozzám vágja a hülyeségeit, úgy hogy közben rám se néz csak úgy a levegőbe mondja a többieknek.

Facebookon ilyen üzenetet ír " mivan veled tesó".

Nem ütöget, de úgy érzem valamilyen formában lenéz és mivel én vagyok a leg szótlanabb, visazahúzódóbb, fura az oszályban ezért szekál.

Van valami hülye téma az órán és beordítja a nevemet, a többi meg nevet.

Lehet túl érzékeny vagyok, de idegesít.


2016. szept. 9. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy fejezze be, mert fáj neked. Amúgy szerintem direkt csinálja. Ha nem áll le akkor 1-2 pofon sem kár érte. Ha nem állítod le folyton szekálni fog.
2016. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!