Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes lenne belekezdeni...

Érdemes lenne belekezdeni ebbe a dologba?

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni és már vannak elképzeléseim a jövővel kapcsolatban, csak a minap felmerült bennem még egy dolog, ami elgondolkoztatott.

Tehát van konkrétan 2 szak, amiket megjelölhetnék, mert érdekelnek és a jegyeim sem túl rosszak ahhoz, hogy felvegyenek, valamint nagyon rá fogok feküdni az érettségire, hogy jól sikerüljön, szóval ezzel nem lesz gond.

Viszont egy sráccal elkezdett komolyodni a kapcsolatunk, ezért gondoltam egy újabb opcióra. Ő jelenleg ebben az országban dolgozik, de csak ideiglenesen, mert utána megy haza. Igazándiból megoldhatnánk, hogy én is vele menjek, csak félő, hogy az, amit most kigondoltam nem fog összejöni. Ez a srác egyéként orosz és bármennyire is hülyén hangzik, megpróbálhatnék kimenni egy ottani egyetemre. Még nem tud erről az egész gondolatmenetemről, mert mint mondtam, csak most kezdtem el ezen gondolkozni. Nyilván nem beszélem a nyelvet, így egy olyat keresnék, ahol angol nyelven folyik az oktatás.

Vagy pedig azt csinálom, hogy itt fogom elkezdeni és befejezni az egyetemet, majd így megyek utána. De nem tudom.. Szerintem nem bírnánk ki a távolság miatt meg semelyikünknek sem lenne olcsó ide-oda utazgatni. Az is igaz, hogy a vízumtól elkezdve mindenféle dolgot el kell intéznem. Habár már utánaolvasgattam egy-két dolognak ezzel kapcsolatban, de még tanulmányoznom kell jobban, hogy ez hogy megy.

És nem, nem szeretném csak emiatt feladni a kapcsolatomat. Annyi, hogy higgadtan kell gondolkodnom, nem kell mindent összecsapni pár nap alatt. Amúgy a nyelvet azt úgy oldanám meg, hogy ha úgy lenne, hogy itt fogok egyetemre járni, akkor jelentkezem nyelviskolába vagy magántanárhoz megyek, ha ottani egyetemre mennék akkor dettó, csak ugye akkor angolról kéne oroszul tanulnom és azért kicsit nehezebb lenne.


Nem akarok elhamarkodottan dönteni, csupán bizonyára akadnak olyan emberek, akik jobban átlátják a dolgokat (és nem trollkodnak), tapasztaltabbak nálam és tudnának nekem tanácsot adni ezzel kapcsolatban, hogy érdemes-e kockáztatnom. (De hát mit ér az élet kockázat nélkül :)) )


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2016. szept. 11. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztosan trollkodasnak tunik, de attol hogy a sracnak jo vagy itt a szexre nem biztos hogy olyan jo lennel neki felesegnek is oroszorszagban. Kivulallokent megis egy orosz vendekmunkasrol van szo aki egy magyar kislanyt kurogat szabadidejeben. En nem alapoznam erre a jovomet.
2016. szept. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Egyébként szerintem ne tervezgess semmit, amíg a fiú nem tud róla, nem biztos, hogy ő is szeretné.

2016. szept. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!