Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 évesen kár lenne belekezden...

30 évesen kár lenne belekezdeni egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Sose volt senkim, közben eltelt az idő, 30 vagyok. Ha kiderül, hogy ennyi idősen nem volt baràtnőm, az nagyon nagyon gàz, most màr inkàbb ez is visszatart attól, hogy belekezdjek.
2016. ápr. 9. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gáznak tartod, hogy még nem volt barátnőd, akkor mondd azt ismerkedéskor, hogy már volt...
2016. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy késő! Itt az idő! Az, hogy nem volt még senkid, tényleg fura, de biztos, hogy találkozol olyan lánnyal, aki nem ez alapján ítél. Kár lenne emiatt feladnod a párkeresést, és magányosnak lenni.
2016. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor kár belekezdeni, amikor már nem áll fel a farkad. Az enyém már nem áll fel. 26F
2016. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as. Azért 26 évesen elég nagy baj. Szerintem bizonyos esetekben van megoldás, gyógyítható a probléma. Keresd a megoldást.
2016. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hazudd azt, hogy volt. A csaj sem fog mindent az orrodra kötni, náluk is van kamu bőven.
2016. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4: Jó, de amíg nem áll fel a farkam addig biztos nem kezdek bele párkapcsolatba.
2016. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a kapcsolat alapja az őszinteség és hazudnék ha azt mondanàm, hogy volt màr pàrom.
2016. ápr. 9. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
wazze ,ha nem is volt még párkapcsolatod akkor honnét veszed hogy ez az alapja? Ja hogy olvastad valami romantikus kisregényben? Szóval felejtsd ezt gyorsan el.Egyrészt a lányok legtöbbször nem is feltételezik hogy még nem volt senkit. Tehát ha nem azzal nyitsz ,hogy szia Béla vagyok és szűz, akkor még hazudnod sem kell. ha rákérdez ,akkor meg ködösítesz, hogy ja volt persze pár nőd de az utóbbi években kihagytad a dolgot de nem akarod ezzel untatni stb.A cél lebegjen a szemed előtt ami szentesíti az eszközt . Ha meg félsz hogy nem áll fel ,akkor akció előtt bedobsz egy kékpirulát,aztán ha megjön az önbizalom ,akkor már erre nem lesz szükség.
2016. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csatrad ***** válasza:

Hahahhaha, birom ezeket a kerdeseket :D

1. Akarsz baratnot?

Igen: akkor tok mindegy hogy gaz vagy nem keresni fogsz.

Nem: vegkep tok mindegy, mert nem erdekel a tema.

2. A csajoknak is vannak ugyanilyen aggályai, ha makod van pont olyat talalsz.

3. Az ido neked dolgozik, idovel a nok egyre toleransabbak a parkeresesnel.

4. A felelem nagy ur, es osszehozza az embereket. Sokan nem akarnak egyedul megoregedni.

5. Ha van penzed akkor valaszd azt, a szerelem az csak az ingyenelok fizettsege, parkapcsolatban.

2016. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha gáz lenne, akkor nagy gázban lennék, azt hiszem. Egyébként, képzeld, vannak lányok, akiket nem érdekel, hogy előttük hány barátnőd volt, vagy volt-e egyáltalán. És nem kíváncsiak rá. Hogy honnan vagyok ebben ilyen biztos? Mert engem például nem érdekel.
2016. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!