Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ilyen után van értelme...

Egy ilyen után van értelme folytatni, vagy egyáltalán belekezdeni a dologba? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Tehát 17 éves vagyok, és van egy srác aki szintén 17. Egy suliba járunkx évfolyamtársak vagyunk. Már régóta barátok vagyunk, de az utóbbi 1-2 hónapban közelebb kerültünk egymáshoz, annyira, h le is feküdtünk. (Nem az elsők voltunk egymásnak)

Úgy tűnt hogy ebből komoly kapcsolat is kialakulhat, de ma történt valami, ami elbizonytalanított...

Egész nap furán viselkedett velem, szinte rámakaszkodott, de nem úgy, mint aki azért teszi, mert rajongva imád hanem már-már erőszakosan, ha szünetekben nem vele voltam, behisztizett, (néha szokott csinálni ilyeneket de 1-2 óra és abbahagyja, ma viszont egész nap), stb.

Ma este pedig úgy lett volna, h nálunk alszik, itt is volt, és együtt zuhanyoztunk. De a tök szenvedélyes, csókolózás egyszerre átcsapott valami mássá, marha erőszakos lett, tök durva dolgokat mondott nekem (hogy őt nem érdekli senki, semmi, nem érdeklik a barátaim, a családom, de neki én kellek mindenhogy) húzta a hajam ami azért fájt, ezt mind a zuhany alatt, úgy szorított, hogy azthittem összeroppant, komyan elkezdtem félni.

Azzal az indokkal h rosszul vagyok, elküldtem haza (persze behisztizett megint) mert nem bírtam volna ez után mellette feküdni és/vagy szexelni vele...

Nemtudom, lehet túlreagálom, de én komolyan féltem, és nem tudok jó szívvel rágondolni most, nem túl biztató dolgok jutnak eszembe ha a jövőnkre gondolok, 1szóval elbizonytalanodtam. Tudom róla, hogy birtokló tipus, meg kicsit balhés a srác, tehát voltak már ügyei (nem durvák, egy piti rendőrségi volt a legnagyobb,)

Ti mit gondoltok?


2015. febr. 10. 22:43
 1/5 anonim válasza:
Valószínűleg egy vadállat, csak eddig elvakított a rózsaszín köd, és most lezdi kimutatni a foga fehérjét.
2015. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem kérdés,szabadulj meg tőle még most,mert egy állat - szerintem még így is gondold át hogy közlöd vele,semmiképpen se kettesben valahol,mert biztos ki fog térni a hitéből keményen
2015. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem úgy az egészet.

Lefeküdtök mert nem is jártok de csak úgy? Jó tegyük fel igen mert ilyen a mai világ és én le vagyok maradva. Jó. Utána kiderül hogy egy agresszív állat akivel összejöttél, és nem értem mit nem értesz? Ilyen a jelleme. Van félős, van bátor, van humoros és van agresszív. Mi nem érthető? Ezért szoktak a nők a szex előtt várni egy kis időt, hogy megtudják kivel is készülnek kapcsolatba keveredni. Nem értem mit nem értesz, biztosan hülye vagyok. Kicsit a testiség el van mostanában szabadulva. 10 év múlva már talán mint társas játék játsszák majd az emberek. Utána meg kipusztul mind a saját hülyesége miatt. Lesznek nők akiket mesterségesen kell megtermékenyíteni, és férfiak úgy dísznek. Lehessen nosztalgiázni, hogy régen volt ilyen is. És az a legnagyobb bajom hogy naponta olvasom az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket. Sőt. Egész decemberben egy ilyen facjankóval háborúztam hogy egy csajról akit a szó minden értelmében zaklatott szálljon le, sikerült. Erre kapom a hírt január 5.én hogy felhívta magához és megint együtt vannak. Ilyenkor már csak röhögni szoktam amikor a női nemet és a gondolkodást egy mondatba meri valaki foglalni. Mert már megjavult... na biztos..

hát a kérdésre visszatérve, én épp erre gondoltam.

2015. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért mert ő nem mindig ilyen, van hogy a tenyerén hordoz és ő a legkedvesebb srác a világon, de van amikor előtör belőle ez az énje, és akkor kvázi félek tőle
2015. febr. 10. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor most képzeld el hogy az élet olyan fordulatot hoz, hogy épp rossz napjai vannak, és valami rossz fát teszel a tűzre te is épp. Vagy félreért valamit és berág rád valami hülyeségen. Nem akarlak ijesztegetni de jobb félni mint megijedni. Nem a rossz tulajdonságokat kell figyelni, de vannak olyan dolgok amiket nem szabad figyelmen kívül hagyni, és az agresszió ilyen. Eltelik 1-2 hónap és elver ha épp nem akarod le.opni. Én a helyedben átgondolnám a dolgot.. ne haragudj hogy vészmadárkodok de néztem már végig ilyet.
2015. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!