Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ő most a barátnőm, vagy nem?

Ő most a barátnőm, vagy nem?

Figyelt kérdés

Elköltöztünk, és új iskolába járok. 12/L Van egy lány az osztályban, akivel eleinte tök jól megvoltunk, mert úgy tűnt, nagyon hasonlítunk, de egyszer a legjobb barátnője társaságában elkezdtünk beszélgetni, megkérdezte tőlem h szeretem-e a Violettát(a tv-s),én meg azt mondtam, h nem.(egyébként nem vagyok ilyen facebook, twitter, instagramm imádó, mint ő).

Kérdezi:miért nem?

Én: mert az őrültség(szerintem marhaság)

Erre otthagytak egyedül, azt vagy egy hónapon át kibeszéltel nap mint nap, most beszélgetést kezdeményezett sokszor, aztán hallottam, hogy miután a barátnője megkérdezte tőlem, hogy megyek e az XY szülinapi bulijára, mondom igen, akkor hallottam, hogy megmondja neki(akiről eredetileg a szöveg szólt), hogy Én megyek erre legyint, hogy Á,NEM BAJ!

Szóval egyszer utálom, egyszer nem, szóval mitévő legyek ezzel a lánnyal?!

Megmondjam neki a magamét,vagy tűrjem még három hónapig?!

Ja, és ha ez a három hónap dolog furinak tűnik, privátba megírhatom miért.

Köszönöm a válaszokat!



2016. szept. 12. 03:58
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
ismerősöd.
2016. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
De jó, hogy már nem vagyok 12.
2016. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BirdEver válasza:
Hát nem tudom hogy ez hogy megy a te korodban, de ha belegondolsz, jobban jársz ha odamész az osztálytársaidhoz, és őszintén a szemükbe mondod, hogy szánalmas az amit csinálnak:DD legalább is én ezt tenném :p vagy pedig szó nélkül hagyod és hozzájuk sem szólsz. De semmilyen úton-módon
2016. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!