Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi jön le nektek ebből? mit...

Mi jön le nektek ebből? mit tehetett?

Figyelt kérdés

hogy adott egy ember aki még tavaly nagyon csöndes volt szite senkivel nem beszélt és csak ült az iskolában a szünetekben, nem nagyon beszélt szinte senkivel,szorongot nehezen tudott beszélni társaságban

de idén meg szinte nagyon megváltozott nagyszáju csak mondja a magáét és mindenből viccet csinál magabiztos,beképzelt stb, szóval az lenne a kérdésem hogy hogy sikerült ezt elérnie mit tett mit gondoltok egy ilyen emberről egyáltalán létezik ilyen hogy az osztály szürke egeréből osztályközpontu legyen?


2016. szept. 14. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát pont azért , mert ő volt a szürke kis egér komplexusokat alakított ki benne amire ő válaszolt. Én is ilyen voltam, csak az a baj hogy majd rájön, hogy ku**ára nem ilyen ez csak egy maszk rajta önmagában ugyan olyan mint amilyen volt.
2016. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Összességében milyen a magatartása? Szokott szemétkedni, vagy csak egyszerűen szeret kitűnni a tömegből? Az én osztálytársaim között nem mindegyik volt agyhangú, sokan csöndben gonoszkodtak. Tehát egy látszólag nyugis ember is tönkreteheti mások életét. És attól, hogy hangosan köszön, vagy hogy megmondja a véleményét, nem biztos, hogy ő tényleg rossz is lett. Mi a véleményed az osztályodról? Mi a véleményed erről a srácról, És szerinted hogy volt jobb? Inkább jobb volt a csöndes visszahúzódó, vagy most a menő nagyszájú a jobb?
2016. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!