Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet ebből baj?

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
11. osztályos vagyok, fiú és nemrég vettek át másik iskolába ahol a közösség nekem nem szimpatikus, nem akarok beilleszkedni és nem is tudnék. Nem beszélek senkivel mert látom hogy egymást üvegdarabokkal dobálják, szivatják egymást. Viszont aki úgymond kilóg a sorból, arra rászállhatnak, és nem akarok célkeresztben lenni, de beilleszkedni sem, mert az nem én volnék és én szeretem mindig önmagamat adni, ti mit tennétek? Lehet hogy csak azért nem utálnak még, mert új vagyok? Egymást is utálják, zavarják. Velem is ezt fogják tenni? Mit tennétek a helyemben?

2015. márc. 16. 17:38
 1/5 manó1235 ***** válasza:
Keresnék egy olyan embert akivel elvagyok, vagy ha az osztályban nem lenne olyan akkor meg másik osztályból hogy azért ne legyek egyedül abban az idegen suliban. :)
2015. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, az A ban is idióták vannak, nincs egy normális ember se, aki meg normális az vagy nagyobb, vagy kisebb nálam és nem tudok velük megismerkedni mert az osztálytermükben vannak és nem fogok oda besétálni :D lököttnek néznének.
2015. márc. 16. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a közeledben ha lakik valaki talán úgy megismerkedhetsz vele
2015. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kakasfajzat válasza:
Gyúrd ki magad és ha beléd kötnek mert kilógsz a sorból akkor verd el őket egyeséve, ismered a mondást "Erősebb kutya b*szik".
2015. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Legyél bunkó és erőszakos mikor baj van..

Máskor adhatod önmagad :D

2015. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!