Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beleszerettem a tanáromba,...

Beleszerettem a tanáromba, kit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, érzelmeket táplálok az egyik tanárom iránt...

Mit csináljak? Annyira szeretem, keresem a tekintetét, keresem a helyzeteket, ahol találkozhatok vele, stb...

Segítsetek!



2016. szept. 16. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Segítsek beszélni vele?
2016. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ne csinálj semmit, csak élvezd a boldogsághullámot, amit a létezésével okoz. Te tudod, hogy ő egy csodálatos ember, de nem lehet közöttetek semmi, viszont örülj, hogy ismerheted.
2016. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Te is egy szánalmas kis tinilány lehetsz.
2016. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Csak álmodozz. Majd elmúlik.
2016. szept. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden normális választ!:)

Nem szánalmas valaki attól, hogy szerelmes.

2016. szept. 17. 11:13
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem tehetsz arról hogy tetszik neked, nem te döntesz arról hogy kihez vonzódsz, de meg kell értened hogy ebből semmi sem lehet. Szerintem az emberek legalább felével előfordul (nemtől függetlenül) hogy "beleszeretnek" egy tanárukba, ez teljesen természetes, napi szinten találkozol velük, és még nem igazán tudsz mit kezdeni az érzéseiddel, tapasztalatlan vagy. Ez majd változni fog.


Ne csinálj semmit, a saját és a tanárod érdekében. Iskolai vezetőségtől és szituációtól függően akár egy egyoldalú "szerelemből" is lehet probléma ha kitudódik.


A legfontosabb talán az, hogy "nézelődj" iskolán kívül is ha elég idős vagy, ne ragadj le a tanárodnál, hagyj magadnak más, korban és érettségben is hozzád illő srácot találni. Ezt nem azért mondom mert azt feltételezem hogy éretlen vagy, sose tudni, hanem azért mert más szabályok vonatkoznak egy felnőtt férfira és egy tinilányra, az eltérő tervekről, igényekről, értékrendről nem is beszélve.

2016. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Hány éves vagy te és hány éves ő?
2016. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Senki nem mondta, hogy attól szánalmas valaki, hogy szerelmes. De látszólag kamasz vagy, a pasi pedig biztos, hogy 25-35 éves lehet. Szóval, ezért vagy szánalmas. Felnőttekbe zúgsz bele, te kis hlye.
2016. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Miből gondoljátok, válaszolók, hogy a kérdés írója lány?

Én találkoztam már olyannal is, hogy fiú lett szerelmes a tanárnőbe. :)

2016. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Ááá, hidd el, te nem is ismered a tanárod.

Szerintem egy idealizált képbe szerettél bele, nyilván vonz, hogy intellinegens.


Az, ahogy a suliban viselkedik, egy dolog de nem tudod, hogy milyen ember, hogyan viselked a való életben...


Jobb hagyni ezt, majd elmúlik magától, és a helyébe lép aki tökéletes. :)

2016. szept. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!