Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beleszerettem egy volt tanárom...

Beleszerettem egy volt tanáromba. Mit csináljak? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés
Egyetemen tanított, de mostmár levizsgáztam abból a tárgyból. Nem olyan sokkal idősebb nálam, de nagyon jól néz ki, és a személyisége is egyszerűen tökéletes. De nem tudom, hogy mit csináljak, az a baj, hogy a tanárom volt, ha máshonnan ismerném, akkor sokkal egyszerűbb lenne. Beszéljek vele? Én szeretnék, de azt se tudom, hogy hogyan? Van valakinek bármilyen tapasztalat ezzel kapcsolatban? Egyetemi tanárok, ti összejönnétek egy volt diákotokkal? Vagy ez nálatok kizáró ok?

2016. jan. 14. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom, hogy volt már arra is példa, hogy egy középiskolai tanár összejött a diákjával és az érettségije után feleségül vette és 3 gyermekük lett...

Neked azért ennél könnyebb :) Tanácsot sajna nem tudok adni, mit tégy, ez eléggé egyedi s nincs is benne nagy tapasztalatom, nekem mindig csak úgy jöttek a dolgok, nem kellett terveket kovácsolnom.

2016. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Hát azt kell mondanom nem ragadt rád elég az egyetemen, ha ezt itt a sok korlátolttól kérdezed meg!

Itt az átlagéletkor szerintem sajnos 15 év alatt lehet.

Aki a felnőttkategóriákba ír, illetve válaszol, kérdez, azok nagy része, szintén idióta kis tini. Kevés az olyan itt, aki egy kérdést normálisan, helyesen írva, (hogy ékezetekkel azt már nem is mondom, /mert könnyű nekem gépről/) feltenne! Itt még az is kérdéses lehet, hogy tetszel-e neki egyáltalán! De ha ige, áldásom rátok!

ISTEN F/60

2016. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elnézést kell kérnem, egy "n" kimaradt!
2016. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek vagytok, semmi nincs az ilyesmiben, ez nem középiskola, vagyis azt csináltok, amit akartok. De azt azért hozzáteszem, hogy egyrészt az undorító tud lenni, amikor a hallgató kavar egy egyetemi tanárral és mindene ötös... Tehát csak akkor kavarj vele, ha már nem tanít, mert másokkal szemben nem lenne fair a dolog. A másik, hogy ha te így érzel a tanár iránt, biztos érzett már így más is (ahogy írod, fiatal stb.), úgyhogy valószínűleg, ha benne is lenne egy kis hancúrban, az neki kb. annyi is lenne csak. Érzelmileg nem biztos, hogy sokat várhatsz tőle.
2016. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A feleségem egy volt hallgatóm, 8 év korkülönbség van köztünk ez nem tűnik soknak egyikünk számára sem.

Az egyetem a legjobb hely az ismerkedésre, mert eleve azonos érdeklődési körű emberek találkoznak, mindent hoz magával a véletlen.

2016. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!