Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet egy ilyen emberen...

Hogyan lehet egy ilyen emberen kiigazodni?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban, aki hogy is mondjam..hol így hol úgy viselkedik. Alapjáraton kedves szokott lenni (nem mellesleg jól is néz ki :D), meg úgy jó jegyei vannak, sőt. Meglepően jók. Viszont van, amikor egy bunkó kis... Pl lenézően viselkedesik, beszólogat másoknak.


Ez most attól függ hogy mikor miyen kedve van? Vagy nem tudom, de sokszor akartam odamenni hozzá beszélgetni, csak félel hogy bunkó lenne velem. Meg minden csaj rá csorgatja a nyálát és nem akarom hogy azt higyje, hogy én is egy vagyok közülük..


2016. szept. 18. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehat te is egy vagy a nyalcsorgato lanyok kozul :D


Nem lehet rajta kiigazodni, ilyenkor ban a fiuk meg torekenyek, neha ugy erzik hogy be kell bizonyitaniuk hogy nekik a leghosszabb a farkuk a vilagon es ezert bunkoskodnak mindenkivel.

2016. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatfüggő, hogy valaki hogy viselkedik. Lehet mikor bunkó, akkor épp picit rossz napja van valami miatt belül. Lehet mikor az ellentétje, akkor jó napja van. Ki tudja.

Te is egy vagy közülük amúgy, attól még, hogy titokban teszed, de nvm.. :D

2016. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MZ.per.X ***** válasza:
100%

"minden csaj rá csorgatja a nyálát és nem akarom hogy azt higyje, hogy én is egy vagyok közülük"


Miért, nem így van? :D

2016. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hány éves a fiú? :O
2016. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!