Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a gyerek büdös?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy hová írjam igencsak kényes kérdésemet.


Az egyik gyerek aki az osztályomba jár, borzasztóan büdös, valami rettenet. A tegnapi napon többször már ajtót is kinyitottam, mert a gyerekek is panaszkodtak a büdös miatt. Persze ez nem első eset. Már a múlt héten is ez volt. De tegnap a gyerekek szüneten kicsúfolták. Már ők sem bírták a széklet szagot, amit áraszt. Az angoltanár öklendezett az órán.


Ma feldulltan megérkezett az apuka, akit még sosem láttam. Megkaptam, hogy a pénz nem büdös? Illetve a gyerekeknek is nekiállt, hogy ők a büdös majmok. Ki is küldtem a folyosóra, mert megijesztette őket. Ott próbáltam beszélni vele, de egy ilyennel nem lehet. Undorítóak.


Kisebbségről van szó.


Mi a fenét lehet csinálni? Kötelesek vagyunk szagolni?


2016. szept. 20. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Jelentse mindenki együttesen és személyileg is ha akarja hivatalos személynek.

Tanárnak is és neked is kellene igazgatnak.

Teremtsen rendet..

Nincs kötelezettség. Mármint sehol se. Ez nagy tévhit.

2016. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Óvatosan ezzel. A mai világban ha jogosan de lebüdösözöl egy cigány gyereket akkor nem csak kirúgnak hanem meghurcolnak nácizmusért.
2016. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Alain Delon ***** válasza:
66%
Esetleg jelenteni az ÁNTSZ felé?
2016. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kutya se foglalkozik velük. Nekik mindent szabad. Van az osztályban példás kivétel is, az ő szülei dolgoznak. Na de az említett gyerek szülei a segélyéből élnek. Van az a réteg, akivel senki sem akar foglalkozni.
2016. szept. 20. 17:14
 5/13 A kérdező kommentje:
#2 Ez az. A jogait mindegyik tudja, de a kötelességét? Azt már nem! + nekik ez a normális.
2016. szept. 20. 17:16
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Te meg tanárként írni nem tudsz... az sem jobb...


Egyébként az illetékes védőnőnek/iskola orvosnak szóljál, az ő dolga ezzel foglalkozni, mivel vélhetően higiéniai problémáról van szó.

2016. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Siettem és nem figyeltem. De te sem. Írtam, hogy a kutyát se érdekli. Te hol élsz? Csodaországban szerintem.
2016. szept. 20. 17:29
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Az iskolaorvost nem tévesztem össze a kutyával, ennyi.
2016. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
A védőnőnek kéne lépnie, ezt is szűrniük kell.
2016. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 Akkor leírom ismét. Itt nem bánják.
2016. szept. 20. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!