Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Babám vizelete büdös, mitől...

Babám vizelete büdös, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2 éves babámnak tegnap óta büdös a pisije (pelus) És ma vettem észre h vmi genny féle folyik ki mikor pelust cserélek. És érzékeny, fáj neki.

Holnap viszem rögtön orvoshoz.

Mitől lehet ez? Én rendesen kiszoktam törölni a kakit is onnan, de lehet h az apuka nem figyelt oda? Vagy baj lehet h vele fürdött? (már többször fürdött vele régebben is) nem volt semmi gond.. Szóval nem tudok mire gondolni h mit kaphatott el vagy h mitől van ez :/



2015. dec. 15. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos valamilyen fertőzés, ami gyulladást okozott. Kislány, igaz? Lányoknál sokkal gyakoribb a gyulladás. Általában nem nagyon van oka, vannak gyerekek, akik egyszerűen hajlamosabbak rá, a pelus lerakásával ez el szokott múlni.


Törölni mindig a hüvelynyílástól elfelé irányban kell, de ezt biztos tudod.

2015. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom :)

És kislány..

Most olvasom itt h valószínűleg fertőzés vagy felfázás (de ezt sztem kizárhatom) nem rémlik olyan helyzet ahol felfázhatott volna..

2015. dec. 15. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
A felfázás is húgyúti fertőzés, ne tévesszen meg a neve. Ha genny is van, akkor bakteriális fertőzés lesz. Ne késlekedjetek az orvossal, ha felmászik a veséjébe, akkor rohadtul tud fájni a gyulladás.
2015. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 eves mar reg nem baba ;)


Hugyuti fertozes lehet, ne aggoj, antibiotikummal meggyogyul.

De pl par etel / ital is okozhat ilyet.

2015. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az 5 éves is baba, ne agódj a gyerekorvosunk szemcseppet írt annak idején a nunikájába csepektettünk és elmúlt.
2015. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"2 éves már rég nem baba"

Hát nekünk igenis baba ;) és még az is lesz jó pár hónapig ;) .



Amúgy vizsgálat - orvos ✅

Eredmény pénteken.. Addig várunk :/

Kamilla ülő fürdőt ajánlott a háziorvos meg canesten krémet..

2015. dec. 16. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődhetek, mi lett az eredmènyetek?? Kapott gyógyszert is a kislányod? Mennyi idő alatt gyógyult meg? Köszönöm, ha írsz, akár privátban is .
2016. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!