Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a gyerek büdös?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy hová írjam igencsak kényes kérdésemet.


Az egyik gyerek aki az osztályomba jár, borzasztóan büdös, valami rettenet. A tegnapi napon többször már ajtót is kinyitottam, mert a gyerekek is panaszkodtak a büdös miatt. Persze ez nem első eset. Már a múlt héten is ez volt. De tegnap a gyerekek szüneten kicsúfolták. Már ők sem bírták a széklet szagot, amit áraszt. Az angoltanár öklendezett az órán.


Ma feldulltan megérkezett az apuka, akit még sosem láttam. Megkaptam, hogy a pénz nem büdös? Illetve a gyerekeknek is nekiállt, hogy ők a büdös majmok. Ki is küldtem a folyosóra, mert megijesztette őket. Ott próbáltam beszélni vele, de egy ilyennel nem lehet. Undorítóak.


Kisebbségről van szó.


Mi a fenét lehet csinálni? Kötelesek vagyunk szagolni?


2016. szept. 20. 16:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor pedig mi sem tudunk ezzel mit kezdeni.
2016. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bírod, vegyél egy csomag nedves törlőkendőt, és mondd meg neki, hogy menjen ki a wc-be és használja.
2016. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel sok mindent kezdeni nem lehet, pontosan azért amit leírtál. Ki kell bírni. A közösség (osztálytársak) talán ha csúfolják, akkor a gyerek észreveszi magát...
2016. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!