Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek hol van nagyobb...

Szerintetek hol van nagyobb mértékű iskolai kiközösítés, kirekesztés: általános iskolában vagy középiskolában?

Figyelt kérdés
Melyik iskolatipusban sűrűbb ez a fajta iskolai agreszsió?
2016. szept. 22. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy milyen iskola. A mi gimnaziumunkban hatarozottan kevesebb, mint a masik varosban levo szakiskolaban. Itt kevesebb, mint altalanosban, ott tobb.
2016. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sulifüggő szerintem is.

Én erős középsuliba jártam, az összes osztálytársam nagyon jó tanuló volt általánosban, nálunk nem volt kiközösítés, piszkálás, pedig 30 fős osztály voltunk. Viszont egy olyan suliban, ahová a legrosszabbak mentek, simán el tudok képzelni durvább kiközösítést és bántalmazást, mint általánosban.

Szóval a felmérést én vagy valami rosszabb szakmunkásképzőben végezném, vagy egy átlagos általános suliban felsősök között.

2016. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!