Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megszólaljak ki...

Mit tegyek? Megszólaljak ki álljak magamért vagy maradjak csenben és hallgassak? Hogyan tegyem jóvá hogy ne beszéljenek rólam az oktatáson?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok tapasztalti szakértői tanfolyamra járok és az egyik kolléganőm ki ő is ott van vele szoktam beszélgetni vele vagyok joban hol ott kiderult hogy o mondott el mindent és mindenki rolam beszél hogy én milyen emebr vagyok hogy hol aze gyikkel szurtem ossze a levet a másikat meg bolonditom és nem tuk már 3 napja bemenni

2013. dec. 19. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mit tenni. Előbb-utóbb abba fogják hagyni. Ha szólsz, akkor továbbra is rajtatok fognak rágódni.
2013. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mcgalagony17 válasza:
Ha a pletykálkodást meghallod egyik füleden be,másikon ki, és a barátnődnek hitt kolléganőt is kerüld el messzire. Minden csoda három napig tart...
2013. dec. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!