Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem is szerettem a volt gimis...

Nem is szerettem a volt gimis osztalytarsakat? 29/F

Figyelt kérdés

Sok eve megszakitottam a kapcsolatot a volt osztalytarsaimmal. Mara mar megbantam. De erdekes, hogy csak most, sok ev mulva hianyoznak. Ez azt jelenti, hogy nem szerettem oket? Marmint az, hogy nem hianyoztak.

8 ev utan kezdtek el hianyozni, azota nem lattam oket



2016. szept. 27. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem szeretted őket, csak most lettél olyan élethelyzetben, hogy magányos vagy és kapaszkodnál bármilyen pótlékba. Emlékszem a korábbi kérdésekre, 8 év után már a kutya nem kíváncsi rád, legalábbis ők biztos nem (és ha a "házibuliban a fotelban aludtam ezért egy életre megsértődtem" kérdés szerzője is te vagy, akkor teljes joggal), szóval reálisabb lenne, ha más kapaszkodót keresnél.
2016. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29 évesen te még rajtuk gondolkozol?Nincs életed?Én 20 vagyok(lány),2 éve nem gimis és már most totál más a baráti köröm,1-2 volt osztálytársammal beszélek csak néha,mert ez a 2 év alatt is annyit változtam,hogy egészen más típusú,személyiségű barátaim vannak.Neked bő 10 év alatt nem sikerült új barátokat szerezni?:D
2016. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tartos baratsagokat nem sikerult kiepitenem , es eletem sincs nagyon. Nagyon bezarkoztam. Lehet , meg 30 felett is baratokat szerezni? Ugy ertem igazi baratokat?
2016. szept. 27. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találni 30 felett is. Csak hozzád hasonló érdeklődési körük legyen, és legyél nyitottabb, magadba zárkózva nem fogsz találni.
2016. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!