Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért néznek potenciálisan...

Miért néznek potenciálisan hülyének az emberek!?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem el, hogy mindig ezt kell tapasztalnom. Emlékszem, amikor fősulira kerültem azonnal jöttek a kérdések, na és fogod bírni? Nem lesz neked nehéz? Amikor az ismerősök megtudták, hogy felvettek, első reakció na hát én ki se néztem volna belőled. Azóta eltelt négy év itt állok a diploma előtt, erre van egy szakkollégium, aminek a tagja vagyok és szinte alig ismernek, de már le is írtak, hogy nem fogom tudni megírni a szakdogámat, meg nem fogom megkapni a diplomát.

Kérdezem én mire fel? Azt mondják csendes vagyok, és zárkózott, de ez nem jelenti azt, hogy hülye is! Mindenki másnak jobban adnak a szavára, mint nekem. Pedig soha semmivel nem adtam okot arra, hogy kételkedjenek bennem, az eredményeim is mindig stabilak voltak. A legszarabb, hogy a családom is hülyének néz, pedig soha nem adtam rá okot. Ha csendesebb típus vagy azonnal hülyének néznek ez idegesít engem nagyon.


2016. okt. 1. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Elismerésem, hogy ilyen közegben nem maradtál síkhülye egyébként...

Nem tudom, miért van ez, valószínűleg ez az általános mentalitás a környezetedben, elég szar, de ha annak ellenére jól csinálod, akkor téged nem kell félteni. Fölöslegesen is próbálnál nekik megfelelni, de magadnak azért csak sikerül.

2016. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Van egy férfi kollégám aki csendes, visszahúzódó, nehezen barátkozó, de ha az ember megismeri akkor rájön, hogy hatalmas humora van, és baromi okos ember. De ugye kevés emberrel kommunikál, kevés embert enged közel magához. Ezért a többség ostobának, butának tartja. Volt aki kijelentette, hogy a diplomáját is tuti megvette, mert nincs annyi esze, hogy lediplomázzon. Sokáig nem értettem miért ez a reakció vele szemben, de egyszer megkérdeztem a többieket miért tartják butának. A válasz az volt, hogy

"nézzél rá! Még a száját is tátva tartja annyira bamba." Voltaképpen az arckifejezése miatt bélyegezték meg. Tény, hogy ha belemerül a munkájába nem veszi észre, hogy a nyelvét is kidugja. Néha tényleg bamba képet vág. Sajnálom mert tényleg érdekes, okos ember.

Lehet neked is az arcod vagy valami viselkedésed váltja ki az ellenszenvet.

2016. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem próbálj meg ne foglalkozni senkivel, aki ilyen negatívan áll hozzad. Tudom, hogy nehéz, hogy meg a családod is ilyen, de ezt én is ismerem pedig abszolút extrovertalt vagyok, de régebben én is ezt kaptam meg. Úgyis eléred amit akarsz és csakis azt, nem amit más kinéz belőled vagy amit más magyaráz. Legyen akar családtag, bárki.

Ha akarsz írj nyugodtan!

2016. okt. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha azt várják el tőled hogy megbuksz, és mégis jó eredményeid vannak, nem jó érzés? Én a helyedben nagyon kiélvezném azt hogy teljesen hülyének néznek, és tök jó eredményeket érsz el.
2016. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valahogy nem jó érzés, mert nekem és a hozzám hasonló embereknek külön kell bizonyítani, hogy egyébként

nincs velünk semmi baj. Miért nem lehet elhinni

elsőre, vagy egyáltalán kételkedni másban?

Engem ez zavar, hogy alaptalanul nem

hisznek bennem, pedig még meg sem

várják, hogy mi lesz belőle de

már le is írtak!

Nem számít, ilyenek vannak nyilván nem csak velem fordul elő, edzeni fogok keményen ha valaki gyúr, és izmos alapból pozitívabban állnak hozzá, más esélyem

nincs edzenem kell különben le fognak nézni.

2016. okt. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!