Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem merem felvenni a szemüvege...

Nem merem felvenni a szemüvegem az osztálytársaim miatt. Hogyan tudnám legyőzni ezt a gátlásomat? 15/F

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

rajtad kívül még kis millióan, köztük én is szemüveges vagyok

nem nagy szám

gyerekes viselkedésre utal, ha valaki emiatt fog téged csúfolni, az ilyenekkel ne is törődj


de ha tényleg elviselhetetlen, akkor hordj kontaklencsét

2016. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8. ban lettem szemüveges és voltak olyan osztálytársaim akik még az élő fába is belekötöttek. Én is úgy mentem be hogy úristen most mi lesz és kellemeset csalódtam mert ahelyett hogy halálra cikiztek volna még meg is dicsértek hogy milyen jól áll.
2016. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Rám is furcsán néztek, de hamar leszálltak róla. Különben meg saját egészséged legyen a fontos, és ne mások véleménye.
2016. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovásziusz válasza:
Szia! Vedd fel a szemüveged és hord örömmel, hogy neked ilyen is van. Csak-csak olyat választottál ami jól áll :)) Ne foglalkozz másokkal
2016. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meséld el nekik előtte, hogy kell neked szemüveg. Aztán már nem lesz annyira új nekik. Ha ezért csesztetnek, akkor egy értelmi fogyatékos szemét banda. Szard le a véleményük, húzd föl a szemüveged, mert egyáltalán nem jelent problémát. Ha mégis valakinek probléma, akkor azt kerüld el, barátkozz olyanokkal, akik nem kötnek bele a másikba nevetséges dolog miatt. Bezzeg ha az olyan szemeteknek lenen szemüvege, mint ők, akkor azokba nem mernének belekötni. Szar az egész, ne is foglalkozz velük! Nevetséges dolog bántani, csúfolni, beszólni valakinek azért, mert szemüvege van, amikor már több tízmillió (vagy talán százmillió) embernek van szemüvege világszerte.
2016. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük, a lényeg, hogy jól láss. Én annak idején csak egy mondattal reagáltam: "Jobb ma egy szemüveg, mint holnap egy üvegszem!"
2016. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vedd fel nyugodtan. Kb. az első két szünetben fognak cikizni (de inkább csak megjegyzéseket fognak tenni rá: lesz, akinek tetszik, és lesz, akinek nem).

A gond akkor kezdődik, ha valaki észreveszi, hogy téged bánt, ill. mellre szívod, ha valamilyen negatív megjegyzést tesznek rá(d). Mert a gyermeki (emberi) természet olyan, hogy azt bántja, akit tud. De ha te elengeded a füled mellett, akkor szó szerint pillanatok alatt elül a csúfolódás. A nap végére már megszokjátok (te is, ők is), és lehet, hogy valamelyik csajnak épp szemügésen fogsz bejönni ;)

2016. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!