Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársaim szerint undoritó vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy alapból az osztály nagy része normlisabb lenne velem, csak van egy kisebbségi az osztályban, aki a leghangosabb személy is egyben, ezért ha ez mond valamit, mindenki bólogat rá. És történetesen ez a gyerek valamiért utál engem és folyton kötekszik, meg ellenem hangolja a többieket is. Pl. mindig megjegyzéseket tesz a külsőmre, hogy milyen undoritóan nézek már ki, aztán megkérdez más fiúkat az osztályból, hogy járnának-e velem, meg hogy látta, hogy azt az adott fiút bámultam (mert egy pillanatra rátévedt a tekintetem..), biztos szerelmes vagyok belé, meg ilyenek. És ilyenkor a fiúk is mondják, hogy fúj, bottal se nyúlnának hozzám..

Meg ha hozzáérek valamihez, vagy ráülök pl. egy székre, utána igy fennhangon mondja ez a cigány, hogy fúj de undoritó, legközelebb behoz egy domestost és azzal töröl át utánam mindent, amihez csak hozzáérek. Pár napja egy lány ráült arra a székre, amin előtte én ültem órán, erre ez mondta neki, hogy nem látta, hogy az előbb én ültem rajta? Erre a csaj mondta, hogy de, és? Erre igy mondta a gyerek, hogy idézem: "Há' nézzél má' rá, te ráülsz egy székre, amin EZ ült???" Erre a lány rögtön felállt és mondta, hogy ohh igaz, fúj..

A szalagtűzőn is páros táncot fogunk táncolni és egy olyan fiúval vagyok párba, akivel jól kijövök, mondjuk őt is cseszegetni szokták. És volt pár alkalom, amikor a párom nem jött suliba és a táncpróbán egy másik fiúhoz akart a tánctanár beállitani, akinek meg a lány párja hiányzott, de minden fiú, akit be akart állitani hozzám, elkezdett hisztizni, hogy nem hajlandó velem táncolni, meg ilyenek...És a többiek is csak röhögtek ezen..Rohadtul megalázó volt, volt, amikor tényleg azt hittem, inkább nem is veszek részt a szalagtűző táncon, úgyse tartozok bele ebbe az osztályközösségbe, szóval a többiek sem akarnák, hogy én is velük táncoljak, de mikor beszéltem az osztályfőnökkel, azt mondta, hogy én is ebbe az osztályba járok, szóval muszáj táncolnom. Meg már a tánctanárt is kifizettük, szóval már nem dönthetek úgy, hogy kihagyom.

De már elegem van az osztálytársaim viselkedéséből, szinte minden nap sirok már, mert mindenki utál és szánalmasnak tart, meg más lányokkal az osztályban haverkodnak a fiúk, hozzám meg nem is hajlandóak hozzám érni..És nem tudom, miért tart mindenki gusztustalannak, nem vagyok büdös, nem cigizek, nincs lenőtt festett hajam, a körmeim is tiszták, a hajam se zsiros, sem pedig korpás, a cuccaimat is rendbe tartom, nem hordok ezer éves, ódivatú, szakadt ruhákat, szóval tényleg semmi igénytelen nincs rajtam..Miért undorodnak akkor tőlem? 18L


2016. szept. 21. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy legyél magántanuló, de mivel - ha jól értem - ez az utolsó éved, lehet, hogy már nem érdemes. Valahogy kibírod, aztán többet nem kell találkozz ezekkel a sz*rháziakkal.
2016. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%

Felre erted a helyzetet :) Nem undorodik toled hanem tetszel neki, es azert utal mert ezt nem "viszonzod". Nalunk is volt ilyen, mint kiderult eleg szornyu gyerekkora volt a sracnak aki ilyesmit csinalt.


A kozepiskolas megfeleloje annak amikor az oviban a fiuk meghuzzak a lanyok hajat.

2016. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hely az ahol 18 évesen így viselkednek emberek? Ez sokkolt. Próbáld meg kibírni ezt a pár évet, és azonnal hagyd magad mögött azt a megyét is szerintem. :D

Alsó tagozatban láttam ilyet utoljára.

2016. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez a kö***ög személy egy lány, aki nagyon irigy, féltékeny rád, és így próbál megutáltatni az osztállyal, akikkel egyébként Te jól kijönnél. Ennek arra van szüksége, hogy jól beolvass neki, hiszen nem különb tőled, sőt...így a viselkedését elolvasva.
2016. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
képet akarok látni hogy válaszolni tudjak a kérdésre
2016. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazából fiú az illető. És utolsó, nem küldök képet olyannak, aki ugyanolyan felszines, mint a szóban forgó köcsög osztálytársam, aki a kinézetem miatt terrorizál minden nap :)
2016. szept. 21. 19:28
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem is vagyok felszines :( ez fájt. Miért kell ilyen gonosznak lenni valakivel aki csak érdeklődik :( én is mentem át ilyeneken sőt roszabbakon is. De persze minden jogod meg van csak hogy így a semmibe véleményt mondj róla hasra ütök alapon, a kérdés nagyon felkeltette az érdeklődésem de ez már mind1 is. Megyek elásom a felszines álarcot viselő fejem :( :( :(
2016. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ahha. Amikor közölted, hogy képet akarsz rólam látni, úgy gondoltad, hogy majd küldök magamról egyet és te megmondod, hogy ja, tök jogosan szólogatnak be, mert tényleg tök ronda vagyok?
2016. szept. 21. 19:50
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Most miért rajtam kell ezt levezetni? Én nem vagyok az a fajta aki ilyet mondana mivel nem vagyok egy főnyeremény így mások alá helyezem magam. És képtelen vagyok ilyenekkel bántani másokat. De mivel nem lehetek ott hogy lássam az eseményeket nem tudhatom miért csinálják. Lehet hogy tetszel a fiunak lehet hogy nem. Kép nélkül nem tudhatom hogy most tényleg a kinézeted miatt vagy valami baj van a fejében vagy erről szol az élete. Bocs hogy érdekelt egy percig is a történet. De mivel régóta vagyok itt gyk-n tudom hogy hiába irom azt hogy képet mert ugy se adnak. És és és mindegy is neked van igazad te tudod jobban. Megyek lefekszem és vissza a mokuskerekembe ahová valo vagyok.... :(
2016. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik egy lány. Kedves vagyok vele, veszek neki ajándékokat.

Elég nagy retardáltak lehettek ha szerintetek 18 évesen valaki csúfol mást azért, mert tetszik neki.


Kérdező, te roma származású vagy?

Testsúlyod? Arcod? Attól hogy ápolt vagy még a tested kinézete miatt is csúfolhatnak. Sminkeled magad?

2016. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!