Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkednek velem így...

Miért viselkednek velem így az osztálytársaim? Segítséget kérek 17/L

Figyelt kérdés
Alapjáraton èn egy csendes ès visszahúzódó lány vagyok . Senkinek nem szólok be ,mindenkivel próbálok kedves lenni . Úgy èrzem hogy ők nem szeretnek, úgy èrzem kibeszèlnek , lenèznek stb.. Buta lány nem vagyok , 2. tanuló, túlsúlyos nem vagyok(bocsánat ha valakit ezzel megbántok) ,szóval ezèrt sem gondolom hogy utálnak vagy kibeszèlnek. Szemembe nem mondják,meg nem csúfolnak , de èrzem ès látom,hallom. Vannak barátaim az osztályban , de a többi embert nem tudom elviselni , mit tehetnék ?

2016. szept. 22. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó mondatodban keresném a választ. Vannak barátaid, de a többieket nem tudod elviselni. Miért nem tudod elviselni őket? Ha te barátságosan állsz másokhoz, ők is barátságosan állnak hozzád általában. Lehet, hogy túl zárkózott vagy, ezért nem közelít feléd senki. Ha jól értem, konkrét problémád nincs is velük, csak úgy érzed, hogy nekik van veled. Neked mi bajod magaddal?
2016. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magammal az a bajom hogy nem merek másokhoz mèg hozzá szólni sem ,mert fèlek hogy kinevetnek, beszólnak. Az a bajom hogy túl zárkózott vagyok , nem tudok megnyílni csak a barátaimnak. Önbizalom hiányos van , csúnyának ès szánalmasnak tartom magam ès ebből már volt önvagdosás is amit megbántam, mások mondják hogy szèp vagyok, de nem úgy èrzem .. :/
2016. szept. 22. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Akkor jól gondoltam. Volt nekem is ilyen osztálytársam középiskolában. Csakugyan nem sokat foglalkoztunk vele, mert elég szánalmasnak tűnt a többi, normális lányhoz képest. Pedig ő sem volt kevesebb másoknál, csak annyira sütött róla a gátlásosság. Ezt pedig ez a tizenéves korosztály nem tolerálja, nem érzi át, nem érti. Kilógsz, mert nem bandázol velük. A csendesebbje lehet, hogy szimpatizál veled, gondolom velük vagy jóban. Szóval az a helyzet, hogy változást csak akkor fogsz tudni elérni, ha te magad változol. Próbáld ki, hogy egy tetszőleges osztálytársadat megdicséred, akivel eddig nem nagyon beszéltél, vagy akiről úgy érzed, lenéz. Nem kell nagy dologra gondolni, csak mondj valami olyat, hogy "Szép a pulcsid, jól áll neked ez a szín." Akár lánynak, akár fiúnak. Aztán csak figyeld, onnantól kezdve mennyire megváltozik majd veled szemben.
2016. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attól mert nem vagy menő a suliban még nem utálnak, csak kevésbé vagy nekik jó partner akár beszélgetés akár szórakozás terén. ők most jól kiélik magukat, míg te csak figyeled a terepet és tanulsz a hibáikból. lehet, hogy nem vagy vicces, ezért kevésbé vannak a társaságodban, hiszen mindenki ott szeret lenni, ahol jót szórakozik. ha egyesével megragadod őket, biztos tudnál velük beszélgetni, de ne számíts komolyabb kapcsolatra velük, mert te nem az a típus vagy aki most oda tartozik. aztán lehet, hogy később nem csak olyan pasid...olyan férjed is lehet, aki amúgy olyan típus volt a suliban, mint most ők. az osztálytársaid is le fognak később nyugodni, hidd el! ha te nem szeretnél velük szórakozni ne tedd. nem muszáj, de számíts rá, hogy így kicsit ki leszel rekesztve.
2016. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!
2016. szept. 23. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nàlunk is volt csendes osztàlytàrs de őt nem közösítették ki de pl megszóltàk ha csendesen köszönt mint mindíg !Egy zajos osztàlyban ahol többségben vannak a zajosak és egy csendesebbnek nehezebb !Az jó ha van akivel el vagy de olyan is van hogy sokan elpàrtolnak és a zajosakhoz húznak !Sztem ezért is baràtkozz kicsit nagyobb szàjú osztàlytàrssal majd làssàk hogy próbâlkozol !
2016. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!