Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok! Hogy fogadjátok, hogy...

Diákok! Hogy fogadjátok, hogy mindjárt itt az iskola?

Figyelt kérdés
Én idén fejeztem be a tanulmányaimat, de szívesen visszaülnék még az iskolapadba.

2016. aug. 26. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem jól. Rosszul vagyok már a szalagtűző és az érettségi gondolatától is. Meg a minden napos tesi óráétól is...Meg attól is, hogy minden héten órám van egy tanárral, aki valami rejtélyes oknál fogva ki nem állhat engem és minden alkalmat megragad, hogy megalázhasson. Meg az osztálytársaim se igazán hiányoznak, akiknek a fele cigó.

Legszivesebben meghalnék.

2016. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem a tanult tantárgyakkal van a baj, hanem a diákok viselkedésével, és a tanárok hozzáállásával. A tanárok nem is szeretnek, de nem is tudnak tanítani a diákok miatt, akik utálják a sulit, pedig végigbeszélgetik, végigröhögik az egészet.
2016. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Erről nem szabad beszélni...
2016. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

egy hónappal rövidebb volt idén, a nyári gyakorlat miatt..

az osztályfőnököm eléggé nehezen elviselhető személyiség, félek a tesióráktól is, és az érettségitől is.

a barátaim bár hiányoznak, van pár osztálytársam akit a hátam közepére sem kívánnék most.

ismét stresszelek, ezért vérzik az orrom, és magas a vérnyomásom, gyakran van hányingerem, mert tudom, hogy nagyon sok, és nehéz órám lesz.

kicsit sem várom, hogy megtudjam, ki lesz a magyar tanárom, mert májusban meghalt a mi tanárunk, ami hihetetlenül fáj, de sajnos ez az élet rendje.

18/F

2016. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

Az érettségitől ne féljetek, attól nem kell! Persze tudom, hogy mindig mindenki ezt mondja, de nehéz elhinni, hogy tényleg nem egy olyan egetrengető dolog, én is így voltam vele. De utólag tudom, hogy nem kell miatta stresszelni! :)

Nekem is - bár már nem gimis vagyok, de - hamarosan itt az iskola, az egyetem. Én már várom nagyon, jóformán egész nyáron hiányzott. Persze izgulok, hogy milyenek lesznek az óráim, tanáraim ebben a félévben, de már szeretnék kezdeni, újra ott lenni. :)

2016. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én kapásból gyakorlattal kezdtem a nyarat. Utána volt egy edzőtáborom, egy hét szabadságom amikor melót kerestem. Utána másfél hétig melóztam majdnem minden nap 8 órát. És végül anyám beíratott egy tanfolyamra ahol augusztusba minden nap (hétvégéket kivéve) 8 órát le kell húznom és értelmét se látom.

Kicsit várom már a sulit, mert ott csak 6 órát vagyok bent és a fele olyan hogy ének, rajz, tesi vagy etika ahol semmi dolga az embernek. Utána egy edzés ami még jó is és amúgy pihenés.

2016. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem egész jó iskolám van, szakközép, nem feltétlen örülök, hogy a kényelmes, jó nyári életnek vége, de nem sajnálom annyira.


a tesi óráktól már én is rosszul vagyok. nem, nem a tanár a rossz, azzal nincs különösebb gond. igaz én utálom a tesiórát, akármilyen tanár van. Amíg még 2 max 3 volt hetente, akkor még el tudtam fogadni... (hozzáteszem annak sincs értelme: attól, hogy valaki mozog heti 2x45 percet, utána megeszi a chips-et és leül estig a gép elé. nem ér semmit. ha valakit nem érdekel az egészsége/fittsége/súlya azt nem lehet kényszeríteni, heti 20 óra tesivel sem. ezzel csak az van megsz patva, aki egészséges, hordhatja a tesicuccot, futkoshat, ugrálhat. én így látom.) ...de ez a heti öt óra felbasz. minden nap átöltözés, cucc szállítgatása, ugyan az a 10 kör unalmas bemelegítés, stb.


Kb. csak a tesi óra miatt utálom az iskolát. Meg persze a sok egyéb felesleges tanulni való miatt, bár ez mostmár egész elfogadható mennyiségű szakközépben.

Elsőben elég sok hülye, stb osztálytársam volt, elvileg kibukott az összes.


tizedikbe megyek, 16f

2016. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ezt túldramatizálni. Most megyek 11.-be és az ez elötti éveket simán kihúztam azzal, hogy néha dolgoztam mellette, végig buliztam hétvégente és beszélgettem órákon. Mielött valaki beszólna a 4.7-es átlagom is megvan hozzá és nem nem pénzes családból származom tehát nem vettem a jegyeket. Ilyen a memóriám. Én ezt úgy fogom fel, mint eddig is. Napi 7-8 óra a haverokkal. Nem kell ettől pityeregni :D
2016. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
micsoda?? lassan itt van újra a suli? ..... köszi hogy szoltál közelebbi időpontba rakom az öngyilkossági tervemet
2016. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

#8


A tanárok szerint milyen a magatartásod?

2016. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!