Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rossz barát vagyok? Mi a baj...

Rossz barát vagyok? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm nemrég szakìtott a fiújával, akivel osztálytársak vagyunk, és eddig elég jóban voltam vele. A lényeg, hogy a fiú elég bunkó volt, kifogásokat talált ki miért nem tudnak találkozni, meg többet látta a haverjait mint a barátnőjét. Ezért elvileg haragudnom kéne rá, de nem tudok, fogalmam sincs miért, pedig tényleg akarok. Tavaly még úgy volt, hogy kémiaemelten egymás mellett ülünk, aztán mikor szakítottak, kb mindenki engem kerdezgetett most mi lesz (csak a fiu nem), kb elvárták hogy én is utáljam a srácot, én meg persze úgy tettem mintha utálnám, mert ezt kéne csinálnia egy barátnak, utálnia aki megbántotta a legjobb barátnőjét. De mégis kicsit hiányzik, és mellé akarok ülni emelten, de jó barát is akarok lenni, és nem tudom mit csináljak.
2016. szept. 5. 14:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha kicsit érthetetlen volt
2016. szept. 5. 14:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Hanyadikosok vagytpk?
2016. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megérteném, hogy a barátnőmnek ez rosszul esett, de nem velem csinálta, így én sem tudnám megutálni. Amúgy meg nem csak a fiú hibája, hogy eltávolodtak egymástól, így igen, sajnálnám a barátnőmet, de attól még nem játszanám el, hogy utálom a fiút csak azért, hogy a barátnőmnek jobb legyen.

Na emiatt rám mondanák, hogy nem vagyok jó barát.

Bár közted és köztem az a különbség, hogy én nem játszanám meg magam

2016. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!