Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi tévő legyek? Menjek vagy...

Mi tévő legyek? Menjek vagy ne? Tényleg rossz lennék hozzá, azért nem kért meg?

Figyelt kérdés

Szóval most 10. osztályos vagyok,és lenne egy történelem verseny a 9.-es anyagból..tavaly dicséretes ötös voltam,meg szeretem a törit stb. viszont eddig a tanár "vadászta a gyerekeket",hogy nincs-e kedvük jönni,de engem még nem keresett meg,lehet bennem nem lát elég tudást?

Kedvel engem(legalábbis a felém mutatott viselkedéséből ítélve kedvel,és én is kedvelem),és okosnak is tart,de ez kicsit bánt,hogy engem meg se kérdezett,pedig mondtam még anno neki,hogy szeretek versenyekre járni,és majd ha lesz valami,akkor szólhatna...emiatt elbizonytalanodtam magamban,lehet nem vagyok elég jó versenyre? Keressem meg akkor én a tanárt? És kérdezzem meg? Emiatt eléggé parázok is az egésztől,mert ha mehetnék is,akkor meg az lenne a baj,hogy esetleg nem tudnék valamit a versenyen,és elbukom,ezáltal én magamra is,meg a tanáromra is szégyent hozok..

Ti mit csinálnátok?



2016. okt. 7. 21:31
 1/4 anonim válasza:
Én biztosan elmennék mert fűtene, hogy na most megmutatom neki milyen jól megy és bebizonyítom hogy rosszul tette mikor nem engem kért elsőként :)
2016. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van,ha meg nem sikerül,akkor ez van,de ha sosem próbálom,akkor nem fog kiderülni..Köszi a tanácsot! :)
2016. okt. 7. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajra, osztom az 1. velemenyet!! :)
2016. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Megfogadom a tanácsotok,és holnap megkeresem a tanárt 😄
2016. okt. 9. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!