Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz ember lennék ettől?

Rossz ember lennék ettől?

Figyelt kérdés
Fiatal 23 éves lány vagyok és van egy idősebb barátnőm, aki az anyukám lehetne. Tudunk programokat csinálni, beszélgetni stb. De ha vele vagyok akkor mostanában már nem élvezem a társaságát, mert kicsit olyan rátelepedő típus, sokat beszél és nem hagy szóhoz jutni. Ha vásárolni hív minden ruhát vagy élelmiszert végignéz és én meg addig megnézem a többi dolgot és utána ott szobrozok fél óráig mert döntés képtelen. Most meg már nem is vágyok a társaságára, de ettől meg rossz embernek érzem magam.
2016. ápr. 30. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember. nem kell sülve főve együtt lenni. Attól még a barátod marad, de ha ennyire idegesít, akkor hanyagold egy kicsit.
2016. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összehasonlítva az én személyiségem a tiéddel, egy szívtelen pszichopataként jövök ki.


Attól hogy mást nem kedvelsz, nem szereted a társaságát egyáltalán nem vagy rossz ember. Azt kedveled akit akarsz, és azzal vagy akivel akarsz, ettől még jó ember vagy.

2016. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Úgy gondolom oka van annak hogy a barátnőd ennyire ragaszkodik hozzád. Úgy gondolom neki ilyen a személyisége, és ezért mindenki elkopott mellőle.

Érthető hogy te se tudsz ezzel a személyiséggel mit kezdeni. Nem vagy ezért rossz ember, csak nem találnak az igényeitek, és nem szereted ha nem tudsz szóhoz jutni.

Azt ajánlom beszéld meg ezt a problémát vele. Mond el hogy szeretnéd ha többet hagyna szóhoz jutni, meg hogy kicsit határozottabb lenne. Ha érti a célzást biztos fog változni a jövőben. Ha nem akkor szépen lassan megpróbálhatod leépíteni, de szólok előre hogy ha elég magányos és nincsenek barátai, akkor nehéz lesz, mert ragaszkodik hozzád.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!