Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kinek mondjam el, kinek ne?...

Kinek mondjam el, kinek ne? Fontos dolog!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amerikába járok suliba, és hamarosan visszamegyek Magyarországra. Ezt el kellene mondanom ugyebár. De kiknek? Van egy szigorú férfi osztályfőnököm, akit utálok. Van egy bunkó magyar osztálytársam, aki kibeszél a barátnőivel. Szintén utálom. Van állandó több kevésbé jófej buszsofőr. Tanárok, el lehet képzelni, a többit, ja és az igazgatóasszony, aki matekórát tart.

És mikor mondjam el? Utolsó napon, vagy előtte?



2016. okt. 8. 05:03
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Csak annak mondd el aki fontos neked és korrekt volt veled.
2016. okt. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előtte. Akit szerettél annak személyesen, az osztályfőnök meg nyilván tudja hivatalból. A többieknek meg elég fészbukra kiposztolni.
2016. okt. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akinek hivatalosan tudni kell rola s akinek szeretned.
2016. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Tanárok, el lehet képzelni, a többit, ja és az igazgatóasszony, aki matekórát tart."


Nem, nem tudjuk elképzelni! Amennyiben nem szeretnéd elmondani senkinek, akkor nem mondod el senkinek! Amúgy nem is tudtam, hogy Amerikában is ilyen szar sulik vannak. Azt ajánlom, hogy senkinek ne szólj semmit, de csak úgy heccből mond meg annak a magyar osztálytársadnak, hogy piszkosul nagy szemétség tőle, hogy az egyetlen magyar osztálytársával ilyen. Azt is mond meg neki, hogy őmiatta mész el. Megérdemli. Utána szó nélkül hagyd ott ezt a lelkibeteg hülye idióta társaságot.

2016. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez valójában egy király suli, tegezzük a tanárokat, ihatunk órán, meg ilyesmi. Megfogadom a tanácsod, csak nem pont így mondom el. Ő még semmit sem mert a szemembe mondani, de nem baj akkor ha én mégis megsértem uccsó napon?
2016. okt. 11. 00:07
 6/10 anonim ***** válasza:
angolul hogy tegezőstök és hogy magázódtok? :o
2016. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mr.Xy, Mrs.Xy, tegeződés meg hogy simán a keresztnevén szólítjuk
2016. okt. 19. 22:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan miket mond rólad? Milyen bizonyítékaid vannak róla? Van-e bármilyen igazságtartalma annak, amit rólad mond?


Ahhoz képest, hogy mindenki mennyire jófej, meg mennyire király a suli, ahhoz képest elég sokmindenkit utálsz! Úgy látszik ott sem tejfel az élet, még a király iskolákban sem! Nem hiába mondják, hogy bár a fizetések magasabbak, de a kulturális színvonal semmivel sem magasabb, mint Magyarországon! Inkább választottál volna egy német sulit.

2016. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ő még semmit sem mert a szemembe mondani"


De valamit csak elszúrt, amiért te rájöttél! Mond meg neki, hogy tudod, mert k*vára feltűnő, ahogy éppen rólad beszél! Mond neki, hogy ne te legyél a téma, mert nem azért jöttél ebbe a suliba, hogy néhány unatkozó hülyegyerek kibeszéljen unalmában! És ha már van mersze másnak hazugságokat állítani rólad, van pofája hazudozni, lejáratni másokat, akkor legyen mersze bevállalni ezt!


"de nem baj akkor ha én mégis megsértem uccsó napon?"


Ne! Ne sértsd meg, mert az sokkal rosszabb, mintha szépen megmondanád neki a magadét! Mégis miért kéne megsértened? Ő sem sértett meg nyíltan! Akkor te miért tennéd? Miért akarod durvábban visszaadni neki? Nem kell! Sőt, tilos! Nem vissza kell adni neki, hanem megmondani neki, hogy mennyire igazságtalan és rosszindulatú! Szépen számolj be neki, magyarázd el, hogy mit miért gondolsz úgy, ahogy! Hogy miből sejted, hogy miből következteted ki, hogy ő kibeszél téged, mégpedig jogtalanul, esetleg hazugságokat állít rólad, lejárat. Ezt mind elmondod neki, megfogalmazva, akár egy másféloldalas búcsúlevélben! Amúgy meg nem értem, hogy miért tartod durvábbnak az én verziómat, azaz ezt, amikor beszámolsz neki a saját f*@*szságairól, szembesíted, hogy mekkora egy szemét? És miért tartod korrektebbnek azt, hogy egyszerűen beszólsz neki, és otthagyod? Így nem fog megoldódni semmi! Akivel problémád van, azzal meg kell BESZÉLNI! Megoldani kell a problémákat, nem még jobban eldurvítani a helyzetet! Tudd meg, hogy az én verzióm sokkal enyhébb, mint a te beszólásos verziód!

2016. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És sokkal korrektebb, és sokkal igazságosabb, és sokkal hatásosabb is! Beszéld MEG VELE! Ne legyél gyáva, ahogy ő is gyáva elmondani neked, hogy miket beszélt rólad a hátad mögött!
2016. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!