Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el ezt majd...

Hogyan mondjam el ezt majd neki? Rossz dolog ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Meg nem volt baratom soha,de nemhinnem hogy kozepiskolaban sem lesz. Kb masfel evvel ezelott nyultam magamhoz eloszor úgy..:D es akkor amikor eloszor magamhoz nyultam sztem el is szakadt a szuzhartyam es meg verzett is. Azota kb 20-szor masztiztam. Emiatt nagyon szegyellem magam..amiert ezt csinalom de nem tudok uralkodni olyankor magamon..amikor magamhoz nyulok az olyan jo..es mindig megfogadom hogy nem csinalok ilyet tobbet mert ez bun..de pl akkor is felizgulok amikor egyik fiu ismerosomet latom meztelen felsotesttel...nemtudom miert de ekkor sem tudok magamon uralkodni es amint hazaerek bezarkozom a szobamba es ajj.....na szval visszaterve a kerdesemhez..ha makd lesz baratom es eljutunk oda hogy szex hogyan mondjam el ,hogy en meg sohasem vtam fiuval, de mar tobbszor is masztiztam es ugye elszakadt a szuzhartyam..vajon megfogja erteni? Mi a velemenyetek?Lanyok ti mar vtatok ilyen helyzetben?mit tegyek ha eljon majd az ido erre? (Bocsi a helyesirasert de telorol irok) NORMALIS VALASZOKAT VAROK!!!sziasztok:))
2015. márc. 19. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan megérti majd a fiúd.

;)

2015. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen idegeskedned, teljesen termeszetes dologrol van szo ami mindenki eleteben jelen van.
2015. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nincs azzal semmi baj, hogy tudod hogyan működik a tested. Sok nőnek azért nincs orgazmusa mert nem tudja.

Egyébként ne gondold azt, hogy a fiúk nem csinálják!

Ha meg arra gondolsz hogy bűn akkor jusson eszedbe az is, hogy a házasság előtti szex is... Gondolom azt se akarod kivárni :)

2015. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó hát itt nincs is probléma. Teljesen természetes dolgot művelsz, még ha egyedi is vagy.

Az ilyet minden fiú megérti, aki szellemileg értelmes az tudja, hogy a szűzhártya elszakadhat mástól is.

Csak sodródj az árral, ha nagyobb leszel, majd te is rájössz ezekre.


Régen én sem masztiztam, de ha volt akkor is bűnnek éreztem néha, volt egy ilyen időszakom, de elmúlt, a lényeg, hogy mostani fejjel nagyon meg tudom ezt mosolyogni, mert oltári nagy baromság, hogy bűn meg egyebek.


Majd te is rájössz, a fiúd egy ilyen kis dolgot, meg hogy ne értene meg? Alap dolog, ha szeret.

2015. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is el volt mar szakadva a szuzhartyam elso sex elott mert sportolok es a baratom ketelkedett is hogy nem vele voltam eloszor pedig azt mondtam. De aztan elmagyaraztam neki hogy sportolok e akkor szakadt el neked nem muszaj elmondani hogy masztiztal hisz az alig vevodik eszre hogy elszakadt vagy nem szerintem azt a fiuk nem is erzik vagy legfejebb megmondod neki hogy nm tudtal rola
2015. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!