Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért avat bele a barátom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért avat bele a barátom a baráti körébe és "belebújik" az én baráti és családi körömbe? Hogy mondjam el neki, hogy zavar engem ez a dolog? 16L 18F

Figyelt kérdés

Ha a barátaival megy ki, engem is mindig magával visz. Eleinte, mikor még nem ismertem a barátait, eléggé jól telt az idő, de ahogy jobban megismertem a társaságot, untakozok, nem érzem jól magam. De ha kettesben vagyok a barátommal, azt ngyon szeretem.

Mostanában a barátom ir a barátnőimnek, és össze akar hozni talalkozót, úgy, hogy megbeszéli velük, majd utána szól nekem, hogy megyünk valahova. A testvéreimmel is rengeteget beszél az interneten (lányok). De nem rólam kérdez, hanem magáról beszél, ismerkedik. Nekem ez egyszerre túl sok. Hogy mondjam el neki, hogy ne sértsem meg?


2015. jún. 21. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon beléd van esve vagy vigyázz vele :D

Szerintem ez tök természetes,hogy veled szeretne lenni.Bár az,hogy a barátaidra ráír és időpontokat beszél meg az már nem annyira.Mond meg neki,hogy ez téged zavar.Fiúként mondom őrülnék én is ha ennyi csaj venne körbe naponta :DD

2015. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!