Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogosan utáltam meg?

Szerintetek jogosan utáltam meg?

Figyelt kérdés

Ma mikor mentem a telefonzartohoz hogy kivegyem a telom az egyik lány a kétpadsor között hátralépet és pont belém ütközött, utána én kikerültem ő pedig utánam szolt hogy kösz b*meg ( egyáltalán nem értetem milyért). Késöbb mikor a tesiterem elött vártunk hallotam hogy mondja az egyik lánynak, hogy odamentem hozzá és direkt ki akartam verni a telefont a kezéből (itt már kezdtem berágni rá). Órán párba dolgoztunk , én az első csapatal csináltam a feladatot ő pedig a másodikkal( nem ő volt a párom) amikor odajött a tanár és feljebb tolta a csítőm, mert nem jól volt ő totál lenézöen nézett rám, mikor ő jöt kb 5x javítoták ki és már az első pillanat tól kezdve remegett mint a kocsonya, de még mindíg ugy nézet rám mintha ő lenne Ms. Tökély én meg a kis csicska aki mindent elcsesz.(Itt gyülöltem meg igazán)

Szerintetel jogosan gyülölöm?? Ti szeretitek az ilyen embereket??



2016. okt. 12. 18:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy mikor áltunk a tesiteremnél én beszélgetem egy lányal ő pedig megált melletünk és nekiált krákogni meg odaszólt a padon ülő lánynak hogy már elférni se lehet tőle, pedig a kétszer akkora osztálytársam mint ő simán átlépet köztünk. Minden szünetbe csak messengeren irogat valakinek senkivel se beszélget még ha lérdezik se válaszolrá, órán pedig a pasija felsőjét ölelgeti
2016. okt. 12. 18:15
 2/3 viragok válasza:
Hát szerintem jogosan utálod!az ilyeneket én is ki nem állhatom!de sajnos vannal ilyenek én is ismerek néhány olyan kis ms tökélyt aki el van magától szállva!teljesen megértelek
2016. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt is vannak ilyen lányok akik ilyen utálatos nyomorékok. Az egyiket véletlen meg is rúgtam egy labdával tesin. Szerintem jogosan utálod.
2016. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!