Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel tavaly Mondhatni elég jóban voltam. Bár, gyanús volt nekem, hogy már akkor elmondta nekem, hogy meleg.

Na mindegy, a lényeg, hogy csak én tudok róla, elvileg...

Na, ez a személy egy ideje lényegében megállás nélkül bántalmaz, lelkileg. Beszól, a sajat fülem hallatára beszél ki, pletykál rólam, szándékosan felidegesít...

És ha ez nem okozna nekem komoly fájdalmakat, nem foglalkoznék vele, de mostmar baromira zavar.

A húzásai utan gyakran elgondolkodtam azon, hogy szétkürtölöm róla, hogy meleg, de egyszerűen nem visz rá a lélek...

Mit kellene tennem?

Nem tudom ezt tovább elviselni...



2016. okt. 13. 22:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, de elfelejtettem megemlíteni, hogy én lány vagyok... :/
2016. okt. 17. 22:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Jóég! És ő ezt tudja?!
2016. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azt hiszi hogy valakinek mégis elmondtad és azért csinálja? Bár mondjuk nem hinném hogy ez identitás kérdése lenne, minden ember olyan viselkedésileg amilyen. Amúgy régebben is barátok voltatok? Csak mert nekem volt egy olyan lány osztálytársam aki mondhatni basztatott, mondjuk nem mindig, de amikor látta hogy más próbál engem akkor ő is bekapcsolódott, de elmondta nekem az egyik titkát, amire már nem emlékszem hogy micsoda, én is többször elgondolkodtam rajta hogy elmondjam-e, de inkább hagytam az egész ügyet a fenébe, nem foglalkoztam vele, én is bunkóztam vele ha ő is velem, néha jófejül elbeszélgetek, az az igazság hogy mikor egyedül van jófej, de ha másokkal akkor egy hisztisp*csa.
2016. okt. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!