Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segitség! Egy osztálytársam...

Segitség! Egy osztálytársam kötekszik fenyeget nit tegyek? Sürgős!

Figyelt kérdés

7ikes vagyok es dávid kötekszik velem. Pénteken tesióran fenyegetett hogy meg ver. Ebédkor szembejött velem es a vallaval akarteglökni de n sikerült neki mert viszzalöktem. En 158 cm vagyok s ö majd a számig ér s felek verekedni s visszahuzottabb vagyok. Mit tegyek hogy beken hagyjon barmi jöhet......

SÜRGŐS!!!!!!



2016. szept. 17. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
állítsd belé ebédkor a kést :D
2016. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Két haverodnak szólsz, hogy lenne egy kis móka délután, suli után elkapjátok, és hárman kicsit megtapossátok.


Aztán egy darabig nem lesz kedve kötekedni.


Egyébként kapd össze magad, kisebb mint te, nehogy már te félj tőle! Védd meg magad, ne legyél ilyen pipogya!

Szólj vissza, hogy alig várod, hogy verekedjetek, épp tervezted, hogy átplasztikázod a po.fáját. Mikor megy el melletted, lökd meg te, hogy mi van, mikor verekszünk, sza.rcsimbók? Megvárjuk, amíg nősz még pár centit? Kicsit megtámogatod azzal, hogy időnként lenyomsz neki egy csi.cskalángost, ha arra jársz.


Hamar le fog állni, ha látja, hogy nem félsz tőle.

2016. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi meglatom mit tudok tenni s mas otletek is joljohetnenek de nem ojan hogy kest beleszurom meg ijenek
2016. szept. 17. 15:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy küzdősportol, ezért ilyen magabiztos ?

Ha nem akkor nincs baj.

2016. szept. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha üt egy öklöst könyékkel védd le, azzal el is törik a keze, te csak védekeztél. Tökön is rúghatod.
2016. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma tesioran a focival veletlenul fejbe rugtam s ugy tett hogy meghalsz most felruglak en meg mondtam neki hogy majd meglatjuk s nem csinalt semmit szunetben a barataimmal mentunk a folyoson oda jott nyalizni nekem h hogy tokon rugta labdaval a tanart veletlenul s utana tok kedves volt... De ha fogja ezt tovabb csinalni mit tegyek (a kotekedest)
2016. szept. 19. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Én pofán öntöttem az ilyen köcsögöket vízzel. Volt akinek ötödikbe bemostam, és a szemüvege elferdült. Időnként elmentünk oda ahol lakik, és leszigszalagoztuk a kapucsengőjét. Meg volt egy másik gyerek negyedikbe, nem akart kiengedni a teremből, és sebes volt a lába, bele rúgtam a sebébe összecsuklót, és elkezdett ordibálni utána már nem volt összetűzésünk. Meg voltak a suliban zárható szekrények, ahova a kabátokat lehetett pakolni, 2 gyereknek 1 járt, egyik haverom kitudta nyitni az egyik ilyen beképzelt párosnak a szekrényét, WC-ből hoztunk wc papírt egy teljes tekercset, a gurigát ledobtuk a szekrény aljába a bent lévő cuccok mögé. A papír végét meg az akasztótartón keresztül áthúztuk. "Véletlenségből" arra jártunk mikor a srác kinyitotta a szekrényét, és a wc papír végét megfogta és húzta kifele.(Majd megszakadtunk a röhögéstől.) Pár métert kihúzott mire rá jött, hogy ez 1 kicsit hosszú. Meg még párszor dobáltunk be dolgokat a szekrényébe, aztán mentek hetedikes létükre a tanárnak panaszkodni a "kemény gyerekek", hogy valaki cseszegeti a szekrényüket. Régi szép idők. :P Ha félsz tőle, akkor sunyi módon kell neki visszavágni, biztos nem csak veled szemétkedik, és így nem fogja tudni, hogy pontosan kinek a műve. :D
2016. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem csak velelm a baratommal is kotekszik

Sőt a tesója hetfőn jön ide 1 evvel idosebb tole s szinten ojan csak o nagSzaju

Mi t tegyek ha pl egyik oszt taraamnak adok egy kajat davidot meg is Berci akkor meg szebi szerintem nem hagyja ugy

Szebi ugy az orromtol egy kicait feljebb er

Jah meg daviddal tavaly volt egy ossze tuzes mikor utogetett en meg aosdoba mentem sirva s az osztalytarsaim vertek meg 3an

2016. nov. 4. 21:53
 9/11 A kérdező kommentje:
Marmint őt verték meg a 3 osztalytarsam
2016. nov. 4. 21:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor a megoldás is megvan. Üsd szét a kisgyereket! 😊😊
2016. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!