Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 11 éves fiamat nem szereti a...

11 éves fiamat nem szereti a tesitanár. Mit tehetnék én, mint szülő? A többi lent.

Figyelt kérdés
Fiam nem túl jó mozgású és a tanárnak ez nem tetszik. Mindennaposak a beszólások, gúnynéven szólítja, azt mondja nem lesz belőle semmi.A problémám az, hogy gerincferdülés miatt kaptunk egy igazolást, hogy könnyített testnevelés járna neki, nem szabad sokat futnia. Viszont a fiam nem akarja bevinni az igazolást, mert attól tart, hogy még jobban kivívná a tanár ellenszenvét. Arra gondoltam, hogy mivel holnap első óra a testnevelés, beviszem én és elbeszélgetek vele, de nem szertném, hogy ez visszaüssön. Év elején volt egy csúnya biciklis balesete a fiamnak, nagy sebek voltak a könyökén és a térdén. Megkértem a testnevelőt, hogy ha lehet, ne kelljen tornáznia. Kedvesen lekezelt és mondta, minden rendben lesz. Majd bement az öltözőbe és ezt mondta: "Anyád milyen fürge, te meg milyen lomha vagy..".azóta azzal jön mindenre, hogy "ezt még anyád is meg tudná csinálni..."Ti mit tanácsoltok? Voltatok már hasonló helyzetben? Amúgy az iskolában nagy hagyománya van a kézilabdának, a mitestnevelőnk irányításával.

#tanár #iskola #tetstnevelés
2016. okt. 17. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazgatónál panaszt teszel...
2016. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Szegény gyerek! Miért akarsz nyámnyilát nevelni belőle?

Ha nem járatod valami sportra, honnan a viharból lesz ügyesebb a mozgása? Elkönyvelted, hogy gerincferdülése van és halleluja örüljünk neki, semmi terápia, semmi mozgás?

Miért nem kocogsz vele esténként a parkban? Miért nem jársz el vele többet kerékpározni? Ha többet bringázna, nagyobb lenne az állóképessége.

Inkább ülj le a tesitanárral, hogy ajánljon nektek mozgásgyakorlatokat, köszönd meg neki, hogy nem hagyja elkallódni a gyerekedet, légy ebben a partnere!

2016. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazgatónak vagy osztályfőnöknek szólj!

Mi az, hogy nem lesz belőle semmi, mert nem túl jó mozgású? Hogy mondhat ilyet valaki? Rengeteg olyan ember van, aki nem túl jó mozgású, mégis lett belőle valami: orvos, tudós stb. Ezek szerint a tanár úgy gondolja, hogy Hawking egy senki?

2016. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-esnek válaszolom, hogy sportol a gyerek. Egyszer jár gyógytornára hetente és háromszor úszik. Rengeteget biciklizik, azzal jár suliba is. Futnia nem nagyon szabad, pedig szeret, régebben együtt jártunk futni. A labdajátékokba ügyetlenebb egy kicsit.
2016. okt. 17. 19:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban kifejezetten gyenge voltam és velem is hasonló volt a helyzet. Apám elbeszélgetett vele, aztán nem volt több gond. Nem hozzám kapcsolódóan, de láttam ugyanezt a tanárt kék-zöld fejjel, gondolom ott is megoldódott az ügy. :)
2016. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%

Azért ne hasonlítsunk már össze Hawking testi fogyatékosságát azzal, hogy ez az anyuka azért kért a TELJES tesiórára felmentést a gyereknek mert bibises lett a térde meg a könyöke.

Mekkora gáz már annak a gyereknek a társai előtt, hogy az anyja berongyol a tesitanárhoz. Csoda, hogy a gyerekek nem gúnyolják ki szegényt.

2016. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Paraszt-panasz: ki kell hívni a tesitanárt nundzsaku párbajra. Amúgy meg én a helyedben elbeszélgetnék vele, de békésen és racionálisan. (Levezetném neki a matematikai integrálszámítás alapjait. Bukta csak akkor van, ha matek-tesi szakos...)
2016. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Persze, a szülő mindig atomfizikus, a tesitanár meg idióta.

Atomfizikus anyuka meg 11 évet várt, hogy kezeltesse a gyereke gerincferdülését?

2016. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as atimfizikus idiótától kérdezem, miből gondolta, hogy eddig nem volt kezeltetve? Honnan tudja mióta áll fönn a probléma? Amúgy voltam ma az iskolában és "kezeltem" a problémát.

Az meg ne izgasson, hogy olyan szülőkhöz szólt a kérdés, akik voltak hasonló helyzetben. Nem pedig a nagyon okos és ellenségs, unatkozó konmentelőkhöz, akik az anonimitás mögé bújva ìrkálnak hülyeségeket...

2016. okt. 18. 09:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a tesitanárok nagy része bunkó! Azt hiszik, hogy az ő seggükben fordul meg a passzátszél! Beszélni kell az igazgatóval! Ennyit lehet tenni!
2016. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!