Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gazdag szulok gyerekei,...

Gazdag szulok gyerekei, milyen az iskolaban nektek?

Figyelt kérdés

Mivel foglalkoznak a szuleitek?

Hogy bannak veletek a tarsaitok?

Tudjak, hogy tehetosek vagytok?



2016. júl. 20. 18:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Magan suliba jarunk tesommal, mindenki olyan helyzetu mint mi..
2016. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Mivel foglalkoznak a szuleid?


Akkor gondolom ott nem kirivo a draga telefon, meg az evi 2-3 nyaralas, kisebb kiruccanasok kulfoldre.

Taborozol most nyaron?

2016. júl. 20. 19:09
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

"Akkor gondolom ott nem kirivo a draga telefon, meg az evi 2-3 nyaralas, kisebb kiruccanasok kulfoldre. "


Ez még átlagos iskolákban sem annyira kirívó.

2016. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Magántanuló vagyok, tanárok házhoz jönnek. Latint és zongorázni is külön tanár segít ezek mellett. 16L
2016. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

4. nem rossz, hogy nem jarsz iskolaba?

Hol talaltal baratokat?

Mivel foglalkoznak a szulied, ok otthon vannak veled napkozben?

2016. júl. 20. 19:36
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Hátha nálatok az kirívó, hogy 2-3 utázást külföldön ejtetek meg, akkor a mi minden hónapban egyszer külföldi kirándulás, és a minden pénteki küldföldi bevásárlás miatt ki is utálnának. A kérdésre válaszolva pedig, anyám nem dolgozik, apámnak meg van egy cége. Néha elég sok irigy mondatot szoktak mondani, főleg akkot ha megkérdezikmegkérdezi, hogy hol voltunk. Néha inkább el sem mondom, de aztán jön a találgatás. Igazából nem szoktam mondani, hogy hé nekünk több a pénzünk meg ilyenem, de szerintem észrevehető, hogy elég sokan panaszkodnak az osztályból, hogy nincs pénzük erre arra, anyunak és apunak el kellett kezdeni dolgozni(mondjuk én ezt soha nem értettem, ezelőtt miért nem dolgozott, ha nem volt elég a pénz? Na mindegy) stb. Egyébként nem barna bőrűek, sima fehér bőrű európai emberek.
2016. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Elolvastam a válaszokat, jó is lenne olyan helyzetben lenni. Mi kicsit jobb módúak voltunk, nem kifejezetten gazdagok, de remélem nem baj, ha válaszolok, mert mikor iskolába írattak, akkor még kicsit más helyzet volt. (a gyár, ahol apán dolgozik most szűnik meg, akkor még megvolt)

A válaszok: Alapítványi, fizetős iskolába járok. Sok a roma (nem vagyok rasszista) származású ember is, kevés a jó tanuló diák, mert apuci-anyuci úgyis befizet. Évente van a fizetés, ezért, ha ötször buksz, az előny, mert ugye annyiszor fizetsz, mivel megismétled az évet. (na jó, ez kicsit zavaros volt ^^) Felvételi nincs. (nyilván középiskoláról van szó)

Apám egy elektronikai cégnél volt asszem 15 (lehet, hogy több) éve karbantartó, a gyár felépülése óta ott dolgozott. Anyukám szakmáját nem szeretném elárulni, nem szeretném, hogy felismerjenek. :)

A társaimmal semleges a kapcsolatom, nem barátkozom velük, mert menő butának lenni, mint azt leírtam feljebb. A suliban az emberek 99%-a tehetős, úgyhogy nem kérdezik egymást az emberek.

2016. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó vagyok: Nem tudom, hány számít-e, de 16/l. Alig várom, hogy végezzek, gyakorlatilag 0 barátom van. Nem minden előny, ami annak látszik.
2016. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

2-3 kulfoldi nyaralas


Pl. 14 nap USA, 10 nap Gorogorszag, 7 nap Gran Canaria, plusz 2 sieles Olaszorszag es Franciaorszagban. (ez sielesnek veszem, nem nyaralasnak)


Mivel foglalkozik az apukad cege?

2016. júl. 20. 19:54
 10/27 anonim ***** válasza:
19%

Hát vagyon alapján top200-ban benne lehetne apukám szerintem

De egyáltalán nem élünk kirívó életet

Többször nyaralunk,mint az átlag (idén pont nem megyünk sehova),autókból is teljesen átlagosak vannak(habár most akar venni egy drágát a fater),átlagnál kicsit többet költünk,de pl nem urizálok,nem járok étterembe,gyorsétterembe,moziba,kávézni

2016. júl. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!