Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vagyok feszült, ha...

Miért vagyok feszült, ha tanárokkal beszélgetek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok velük fesztelenül elbeszélgetni, pedig már egyetemista vagyok. Ha pl. szakesten egy tanár mellé kerülök, miről lehet vele "csevegni"?


Ti mennyire vagytok jóban a tanáraitokkal?


2016. okt. 20. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az életben elég sokmindenki a tanárod és erről jó párnak még papírja sincs. Bármilyen fura, de az, hogy valaki tanár, csak a mestersége. Fajtáját illetően pedig ő is ember, így ideális esetben bármiről el lehet velük csevegni.
2016. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális dolog. Én sem tudok minden tanárral fesztelenül beszélgetni, csak azokkal, akiket szeretek és rendesek.

De mint említettem, normális, hogy nem tudsz velük úgy beszélni, mint az osztálytársaiddal, hiszen ők felnőttek, akiket tisztelned kell és nem a haverjaid.

2016. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!