Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sokaknak mi a bajuk a fűrdővel?

Sokaknak mi a bajuk a fűrdővel?

Figyelt kérdés
Az iskolában a tesi orán több osztály is fűrdőbe megy , amikor dupla tesi óra van,a fűrdő ingyen van a tesiseknek , de vannak olyanok más osztályokban akik direkt nem hoznak felszerelést,hogy ne kelljen fűrdőbe menniük,mi bajuk lehet pénzbe se kerül,ha valakinem az iskolával menne akkor ott lenne kétezer forint.

2016. okt. 22. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesekről van szó? Lányoknál esetleg menses (pl nem tud/szeret tampont használni), vagy csak simán szégyellősség. Vagy nem szereti a fürdést, pl.én is az elmúlt évtizedben mondjuk kétszer ha voltam. Egyszerűen nem szeretek strandra járni.
2016. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, én pl. nem akartam levetkőzni az osztálytársaim előtt. Inkább eljátszottam, hogy megjött, meg az osztály nagy része is, és inkább tanultunk a töridogára.
2016. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam irni. Alt. szegyenlosseg. Tovabba volt egy osztalytarsam, aki a viztol felt. :( Oriasi trauma volt neki, minden ora. Mai napig rossz visszagondolni, hogy mennyire kibukott szegeny minden ora elott, majd egesz oran remegve kapaszkodott a medence szelebe... Ezt meg kellett tennie ahhoz, h atmenjen :(
2016. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1. Szégyenlősek. Minek fürödjenek, amikor visszaélhetnek vele, szórakozhatnak, kiszolgáltatottabb ilyenkor az illető. Persze nekem ilyenek eszembe sem jutnának, hogy megcsináljam mással, de azért mégsem fürödni így az ember sok esetben...

2. Nincs fürdőhab. Semmi értelme úgy lefürödni, hogy csak víz ér! Ezzel nem lehet lemosni az izzadtságot, max csak szétkened magadon. A bőr felületének ilyenkor magasabb a zsír-/faggyútartalma, ami lepergeti a vizet, még csak a bacikat sem mosod le.

3. Fölösleges időpazarlás. Így is fárasztó átöltözni tesi után, akkor minek fürödjek is még utána? Meg ha utána van órája az embernek, akkor amúgy sincs ideje lefürödni mindenkinek.

4. Nincs fürdőpapucsuk. A fürdőkben lehet a legkönnyebben összeszedni a lábgombát.

5. Fázósak. Mozgás után, amikor a szervezet lejjebb kapcsol, jobban fázik az ember, főleg hogyha még vizes is. Nem beszélve arról, hogyha még huzat is van a fürdőben.

6. Félnek, hogy nem tudják szemmel tartani a cuccukat. Főleg télen, amikor kabát, sapka, sál, miegymást visz az ember. Még véletlenül is elteheti valaki a másik cuccát, aztán ahogy szokott lenni, elkeveredik, és többet már nem lesz meg. Jobb elkerülni az ilyet, én is mindig figyelek, nehogy valaki otthagyja a cuccát, aztán meg számonkérjék valakin.

2016. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én a multkor a fűrdőben voltam,ott feküdt azon a heverőn és szinte látni lehetett a golyóit pfuuuj
2016. okt. 22. 19:05
 6/17 A kérdező kommentje:
Egy pasi feküdt ott
2016. okt. 22. 19:06
 7/17 anonim ***** válasza:
gondoltam, hogy nem egy csajnak voltak golyói
2016. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De mit képzelt ez magárol mások is voltak ott
2016. okt. 22. 19:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen :D
2016. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fujj, de azért leskelődtetek, ugye? :D
2016. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!