Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sokaknak mi a bajuk a fűrdővel?

Sokaknak mi a bajuk a fűrdővel?

Figyelt kérdés
Az iskolában a tesi orán több osztály is fűrdőbe megy , amikor dupla tesi óra van,a fűrdő ingyen van a tesiseknek , de vannak olyanok más osztályokban akik direkt nem hoznak felszerelést,hogy ne kelljen fűrdőbe menniük,mi bajuk lehet pénzbe se kerül,ha valakinem az iskolával menne akkor ott lenne kétezer forint.

2016. okt. 22. 18:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A lányok jah
2016. okt. 22. 21:53
 12/17 anonim ***** válasza:

"De mit képzelt ez magárol mások is voltak ott"


De azért elvárod, hogy fürödjön le.. A testét nem akarod nézni, de azért milyen undi hogy nem fürdik le.. Ja, ha meg lefürödne, akkor meg azért lenne undi, mert milyen már, hogy ott fürdik, amikor ti ott öltöztök.. Na, sokan pont ezért nem fürödnek le ott! Az olyan miatt, mint te. Meg az általam felsoroltak miatt.

2016. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jól értem, termálfürdőbe mennek tesióra keretében? Hát nem tudom, hogy nekik konkrétan mi a gondjuk, de valószínűleg én is megpróbálnám valahogy megúszni a dolgot, mert nem szeretem az ilyen helyeket. A forró vízben aszalódást, a hőséget, a pucér testeket, brr..
2016. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy tesiórán gyógyfürdőbe vinnék őket. :D

Ám manapság minden újabb fedett fürdőben van már élmény-és úszómedence is. Nem láttál még ilyet?

2016. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Pedig bent a fűrdőben olyan jo meleg van és a víz is kellemes meleg,jol esik nekem mert kint hideg van
2016. okt. 23. 09:24
 16/17 A kérdező kommentje:

Ebbe a fűrdőbe járunk:

[link]

2016. okt. 23. 09:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem például az a bajom a fűrdővel, hogy hosszú ű-vel írtad.
2016. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!