Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vannak itt olyanok akiket...

Vannak itt olyanok akiket kifognak a tanárok? Esetleg utálnak?

Figyelt kérdés
Melyik tanárotok és mióta? Hány évesek vagytok?
2016. okt. 24. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Irodalom/Nyelvtan tanárom.

Első napon kedves volt velem, utána mikor látta hogy nem tanulok és nincs bűntudatom miatta azóta engem csesztet.

Minden órán próbál bohóckodni valamit hogy felidegesítsen vagy megszivasson, de az osztályom mindig kiröhögi és mindig veszít ellenem "szócsatában".


Szerintem eléggé utál amiért nem tud uralkodni rajtam, ezért már kezd leállni a kötekedéssel és a gyengéket kezdte el szivatni.

A tanár 50 éves dagadt öregasszony.

2016. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

engem nem, de volt egy osztálytársam általánosban, akit az irodalom/nyelvtan, német, matek, meg úgy kb. minden létező tanár bäsztatott.


Szegény..... :D

2016. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Ennyit arról, hogy a felnőttek olyan kedvesek. Lediplomázott személyekről van szó, de mégsem sokkal különbek, mint más. Persze ezt is ráfogják a rendszerre. A tanár dönti el, hogy kitől mit hogy kér számon, mégis mindent ráfognak a rendszerre. Mert azt könnyebb szidni.
2016. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár a legtöbb tanár ettől függetlenül nem ok nélkül utál egy-két diákot. Akiket a szülei leküldenek az utcára, hogy ott nőljön fel, és az illetőt a 3 évvel idősebb utcagyerekek nevelik a szülei helyett, az tényleg úgy is viselkedik, hogy még a tanárok is utálják őket.
2016. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elég későn válaszolok, de nyelvtan tanár, hiába tanulok, olyan megjegyzéseket tesz, hogy engem valszeg fölöslegesen kérdezne mert ugyse tudom. Magyarul hülyének néz, khm
2023. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!