Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy ne rúgjanak...

Mit csináljak hogy ne rúgjanak ki az iskolából a szüleim ne bűnesetnek meg és hogy ne utáljanak a gyerekek?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok. Idén váltottam iskolát, az előző iskolámban mindenki szeretet sokk barátom volt egy közöségi ember voltam. Az új iskolában visszahúzódott vagyok nincsenek barátaim (bár nem is kerestem és nem is szeretnék) kicsit antiszociális és depressziós is lettem. Ma az udvaron szünetben odajött az egyik gyerek és lelökte a sapkámat. (Bár antiszociális lettem azt nem szeretem ha baszakodnak velem, (Én sem baszakodtam senkivel amikor osztálykedvenc voltam.) én is lelöktem a sapkáját majd odajöt az osztály kedvenc és lelökte a sapkámat majd el kezdett lökdösődni természetesen nem hagytam magam én is lelöktem a sapkáját ekkor már mindenki minket nézet az udvaron majd váratlanul kigáncsolt gyorson feláltam a földről és ököllel ütöttem és térdel rugdostam ő próbált még egyszer kigáncsolni. Majd egy tanár leállított. Sohasem voltam verekedős gyerek de nem hagyhattam magam nem akartam beégni se azt hogy megverjenek. Már mindenki tudd róla és de senki nem hiszi el a tanárok közül hogy nem én kezdtem és csak magamat és persze a becsületemet védtem. Mit csináljak hogy ne rúgjanak ki az iskolából a szüleim ne bűnesetnek meg és hogy ne utáljanak a gyerekek?


Bocsánat az írásomért...



2016. okt. 28. 13:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#9


Miért, te mit csinálnál, ha beléd kötnének úgy, ahogy a kérdezőbe?

2016. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Jól tetted, így legalább leszálnak rólad mert nem vagy áldozat típus, tudják hogy meg véded magad. Ne aggódj, ha tudnád mennyi mindent meg lehet úszni... De ne felejtsd el hogy nem minden helyzetre az erőszak a megoldás.
2016. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem jutnánk el eddig. Eleve már gyerekkoromban se tudtak belém kötni, de én szóban lerendeztem bárkit. Most is. A legfontosabb szabály egy közösségben: aki hagyja, hogy kötekedjenek vele, azzal mindig ezt fogják csinálni, és a végén ő marad szarban mindig. Ha hagyja magát felhúzni, azzal csak azt éri el, hogy máskor is őt fogják b@@szogatni. Be kellett volna égetni mindkettőt verekedés helyett. Az jóval intelligensebb megoldás.
2016. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

15 Hülyeség. Fiúk között kizárólag a testi erő számít.

Te meg olyannak tűnsz, akit egyébként is sokat szekáltak. :-)

2016. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát a primitív közegekben igen, a testi erő a mérvadó. Fejlettebb közösségekben intellektussal le lehet rendezni az ilyesmit. Sőt, ha nem proli az, akit kinéznek, akkor főleg bárkit le tud nyomni iq-ból.

Nem azért vagyok ennyire patent a közösségi viselkedés alapjaiból, mert állandóan a f@@sz rosszabbik végén álltam, hanem mert mindennap iskolai közegben vagyok.

Persze ez egy magadfajta egybites gondolkodású embernek nehezen elképzelhető, hiszen szerinted egyértelmű, hogy aki kulturáltan tud konfliktust kezelni, azt mindig mindenki szekálta. Az eszedbe se jut, hogy emberek nem csupán verekedéssel oldják meg a problémáikat. Okos vagy. Nesze, cukor.

2016. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Amig szóban szekálnak addig én is úgy lépek vissza de ha valaki megtámad akkor kénytelen vagyok erőszakot alkalmazni. És az adott helyzet megkívánta hogy az öklömet használjam.
2016. okt. 29. 16:42
 17/19 A kérdező kommentje:
A családomban nem elfogadott az erőszak de édesanyám azt mondta hogy teljes jól döntöttem, ne haddjam hogy piszkáljanak és főként ne hogy megverjenek ismer és tudja hogy nem szoktam játékból verekedni. És örült neki hogy tőlem tudta meg. Az igazgatóval csak szerdán fogok beszélni. Úgy ahogy mondtátok. Köszönöm!
2016. okt. 29. 16:51
 18/19 anonim ***** válasza:
de miért váltottál sulit utolsó év előtt ha az előzőben minden ok volt?
2016. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Korábban néztem a kérdést, valaki írta, hogy a kérdező hülyeséget csinált (csak azóta törlődött a válasza), hát nincs igaza. Nekem általánosban sokszor szerencsén múlt az, hogy nem vertek szét... Képzeld el, 10v1... (10 markos cigány vs. egy kisebb, átlag alkatú magyar gyerek...) Vagy középsuli első éveiben, 5.-ben (8 osztályos gimi), egy gyerekkel nagyon rosszban voltam, hát, sokszor volt 1v1 a folyosón :'D Persze erre már úgy emlékszem vissza, hogy ezt is átéltem, itt vagyok, mindenféle lelki probléma nélkül, de a helyzetben mit csinál egy normális ember? Harcol az életéért, akármilyen módszerrel, de a legkevesebb sérüléssel menjen haza. Nem beszédet kezd el tartani. Igazgatóit meg kaphatsz, de kirúgni ezért még nem rúghat ki, ha megjátszod, a 'hű de sajnálom, védekeztem' stb.
2016. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!