Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Elmondjam neki?...

Mit tegyek? Elmondjam neki? Hogyan?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Társas táncon szerencsém volt megismerni oktatómat(nő), aki iránt ismerkedésünk óta többet érzek, mint BARÁTSÁG. Szóval simán megcsókolnám. Sokszor olyan nagyon érzem a vágyat, hogy alig tudok ellenállni. Nem bírom. El akarom neki mondani. A bajok ott kezdődnek, hogy ~44 ÉVES ÉS FÉRJE VAN. Sokak szerint ő is simán kikezdene velem, ha kettesbe maradnánk. Mit tegyek? Elmondjam neki érzelmeimet? Valahogy burkoltan szeretném vele közölni, de nem tudom, hogyan? Egyaltalán helyes lenne elmondanom neki? Félek hogy utána nem úgy viszonyulna hozzám mint azelőtt..

SEGÍTSETEK KÉRLEK



2016. okt. 31. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
A legfontosabb, amit meg kell értened, hogy nem, a tanárnőd nem kezdene ki veled, csak az okos barátnőid gondolják, jófejek lesznek, ha ilyeneket mondanak. Elmondhatod neki, ha úgy könnyebb lesz a lelkednek.
2016. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőim mondták, épp ez volt nekemlm is a fura, hanem egy hozzá nagyon közel álló felnőtt ember..:/
2016. okt. 31. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Hülyeség! Ne álmodozz! 44 éves, ennek a korosztálynak még nem volt trendi a leszbi kaland. Majd kinövöd te is!
2016. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
98%
Beszélhetsz vele, de véleményem szerint ez jól nem sülhet el. Mindenképpen máshogy fog rád utána nézni. Még akkor is, ha azt mondja, hogy majd kiheverd. Már sosem lesz köztetek ugyanaz a dolog, ha elmondod neki. Ugyanakkor persze értem, hogy most így rossz neked, beszélni szeretnél vele. Mégis saját szempontodból jobb lenne, ha nem tennéd. Csak akkor, ha úgy érzed elég erős vagy szembenézni a következményekkel. Mert lesznek. És olyanok, amik nem fognak tetszeni. De ha a te lelked attól jobban megnyugodna, akkor viszont az a tanácsosabb. Azt kell eldöntened, hogy fogadod az elutasítást. Mert el fog. Sajnos ez a kőkemény valóság, nincs mit szépíteni rajta. Nem elkeseríteni akarlak, tényleg. Nekem is volt egy idő amikor egy tanáromért rajongtam, de szép lassan letettem róla. És inkább kerestem egy elérhetőbb dolgot :)
2016. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnálattal olvastam, hogy minden válaszadó szerint ez lehetetlen dolog lenne.

Attól eltekintve, továbbra sem szeretném feladni. Kitudja, milyen közel vagyok a ..."célomhoz".

2016. nov. 1. 09:41
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha igazán többet érzel a barátságnál és nem a barátság helyett érzel testi vonzalmat, akkor kérlek, hogy ne csak magadra gondolj, hanem arra is, hogy ő mit fog érezni, ha ezt elmondod neki. 44 éves és van férje.


A verzió: Tetszel neki


De 44 éves. Most vagy otthagyja a férjét vagy megcsalja. Mindkét esetben rosszul fogja magát érezni.

Ha otthagyja egy 17 éves lány miatt, akkor ha nincsenek gyerekei, valószínűleg nem is lesznek, ha vannak akkor simán lehetnek annyi idősek, mint te. A barátai/rokonai ferde szemmel fognak ránézni, mivel a tanárod még az is lehet, hogy az iskolában is nehézségei lesznek. Ráadásul, mire te elkezdesz dolgozni ő lassan nyugdíjas lesz, neked még sok lehetőséged van párt találni, neki a nyugdíj mellett mi lesz? Mi van ha szakítotok.


Ha megcsalja a férjét, akkor gondolod, hogy jól fogjátok magatokat érezni? Neki folyton bűntudata lesz, hogy ezt teszi, te meg úgy fogod érezni, hogy nem vagy elég fontos számára, hogy felvállaljon.


B verzió: Nem tetszel neki


Kínosan fogja magát érezni a közeledben a továbbiakban.


Igaziból, nincs jó kimenete a dolognak. Kérlek, hogy ne kérdezd meg, csak lépj túl rajta. Lesz más, aki tetszeni fog.

2016. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés egy beteg agyú kan írta ki ezt a kérdést el ne higgyétek már ezt a szánalmas fírkálmányát!
2016. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még egy csók sem mehet? Már annyira vagyok, hogy nem érdekel, utána mi lesz. Az sem, ha soha többé nem szól hozzám. MUSZÁJ MEGCSÓKOLJAM. Nem bírom már, nagyon akarom. Hogy mondjam el neki? Vagy mit csináljak??
2016. nov. 6. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 17 vagyok nekem is volt ilyen helyzetem, de inkább vártam mig elfelejtem. A némettanárnőm volt az (27)

De viszont most ha vissza gondolok csak szimpátia volt. Azóta nagyon jo barátságban vagyunk :) ne aggódj ezek valószínűleg csak hormonok (mondjuk én is a mai napig szeretem és tisztelem tanárként és barátként is...akkor is ha róla fantáziálok maszti közben)

2017. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!