Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segítség, új sulii. Tippek?

Meow901 kérdése:

Segítség, új sulii. Tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Holnap kezdek a környékünkben lévő Általános Suliban.

Az előző iskolámat nagyon szerettem ám a stressz miatt át kellett jönnöm ebbe.Ismerek mindenkit hisz régi osztályba megyek akikkel együtt voltam 3 éven keresztül.Viszont rengeteg lány elment az osztályból és ebből sacra kb.6 maradt.

Ebből az egyik lány hihetezlenül népszerű lett

2 barátnője akik ugye osztály társaim azok meg régen utáltak.Viszont messen meg írnak szülinapomkor vagy csak egy általános képem pl.profil kép alá ezeket az átlagos lányos kifejezéseket és sziveket.

Viszont nem tudom én más vagyok mint ők nincs derékig érő ombre hajam,nem vagyok kockás hasú illetve pálcika vékony.

Mutattam a maxot a régi sulimba mert ott mindenki ismert.Tudtok tippeket hogy hogy jelenjek meg holnap és persze hogy viselkedjek.


2016. nov. 6. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj arra hogy nagyon jó legyen a kisugárzásod. Ez nagyon sokat számít, hiszen ha azt sugározod hogy mindenkimenjenap*csába akkor senki nem fog rád figyelni, nem fogsz jófejnek tűnni. Próbáld azt sugározni hogy te egy nagyon jó csaj vagy akire mindenki fel figyel, boldog vagy, pozitív és jó visszajön ebbe az iskolába.
2016. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
2016. nov. 6. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! 😉
2016. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!