Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkedik így velem?

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel kb kétszer ha beszéltem, akkor is csak pár szót, ha van valami páros feladat és velem kell lennie csak fintorog rám, a barátai nevetnek ha velem kell lennie. Semmit nem csináltam amivel ezt az undort kiválthattam volna (legalábbis szerintem). Lehet nem kellene ennyire magamra venni, de nem esik jól
2016. nov. 13. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szar a kedve.
2016. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blade Bone ***** válasza:
0%
Túl unalmas vagy, ezért nem is beszéltetek többször. Plusz egész más kultúra is lehetsz, ha kinevetnek. :/
2016. nov. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak nem vagyunk jóban, nem is leszünk szerintem. Ő olyan tipikus tipi topi lány:) én meg nem:) de ha emiatt kinéznek.. csak van még 2 évem velük :((
2016. nov. 13. 02:27
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Menőzik a haverjai előtt. Mivel alapvetően egy unalmas kiscsupor, úgy teszi izgalmassá, hogy téged fikáz.


Szép hangosan fel kell neki tenni a kérdést, hogy ELMERI-E mondani, mi baja van veled. Ha erős vagy meg is szoríthatod a karját közben.

2016. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!