Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet egy ilyen embert...

Hogy lehet egy ilyen embert kezelni?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki az őrületbe kerget. Nem igazán tisztálkodik, így kellemetlen szagot áraszt. Rettentően bunkó és nagyképű, ha ellenvéleményen vagy, akkor ő szellemi fogyatékosnak tart, és elkezd ordibálni teljesen jelentéktelen dolgokon, például milyen az idő.

A rosszabb dolog, hogy hentaimegszállott, amire én őszintén magasról tennék, ha elkerülne, de sajnos nem kerül el, ha beszélgetek valakivel/valakikkel, odajön, és beleszól a beszélgetésbe, bármennyire nem tartozik rá, aztán elkezdi nyomatni, hogy ebben a hentaiban ki kivel és hogy csinálta, ha tanulok pl. óra előtt, akkor odajön, elveszi a könyvet, hogy megnézze, mit tanulok, ha a telefonomon csetelek valakivel vagy olvasok rajta valamit, odajön, és kibámulja a telefont a kezemből, valamikor el is vette, ilyenkor legszívesebben levágtam volna az ujjait. Ami még aranyosabb, hogy szerinte ő halott, és pár éve egy szellem használja a testét, valamikor meg azzal jön, hogy ő a gimnáziumi évek alatt meg fog halni, de, ha elkerüli azt a helyet, ahol a halála bekövetkezik, akkor halhatatlan lesz.

A barátaimmal igyekszünk elkerülni, de sajnos mindig megtalál, és elég nehéz úgy beszélgetni, ha ott van, és nyomatja a süket dumáját...


2016. nov. 16. 23:33
 1/2 anonim válasza:
Egyszer adni kéne egy verést neki utána még csak emberek sem venni najó azért emberbe kell csak kicsit kevésbé
2016. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Uhh... Alig feltűnési mániás. :D Én biztos jót mulatnék a marhaságain, bár akkor felbátorodna, és tovább nyomná. Nézd levegőnek. Az ilyenek akkor hagyják abba, ha nincs közönségük.
2016. nov. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!