Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan védjem meg osztálytársam?

Hogyan védjem meg osztálytársam?

Figyelt kérdés

10. osztályosok vagyunk szakközépbe,közgazdasági szakon.Van egy lány az osztályunkba,akit mindig bántalmaznak.Ráadásul fiúk csesztetik folyton,dobálják,a multkor rágót ragasztottak a hajába,ami elég szánalmas.A lánynak nincsenek barátai, mindig olvas magában,persze amikor épp előtte van a könyv,mert általában azt is elveszik tőle.Ha odalépnék és megvédeném akkor meg nagy valószínűséggel rám szállnának rám,hogy miért védem én őt.Osztályfőnöknek nem fogok szólni,nem fogok senkit beköpni.Voltatok mar esetleg ilyen helyzetben?


16/F



2016. nov. 17. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Köpd csak be őket, a betyárbecsület csak emberekre vonatkozik, disznókra nem.
2016. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány, védd meg, nekem is rosszul esett anno ilyesmit látni.
2016. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki mellette, ha ő saját maga mellett nem tudsz. Ez aranyos tőled! Nem fognak rad szállni, ha felvilágosítod őket, mennyire gyerekesek és szánalmasak. Ha határozott vagy, nincs gond. Gondolj arra, mennyire jólesne ha téged is megvédenének! :) sok sikert!
2016. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*tud
2016. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ismerős helyzet. Csak kicsit fiatalabb vagyok

13L

2016. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hordjon magánál egy svájci bicskát. Vész esetére hathatós.
2017. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!