Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársam azért szekáln...

Az osztálytársam azért szekálnak, mert meleg vagyok. Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Igazándiból csak egy olyan osztálytársamnak mondtam ezt el, akiben megbíztam, de ő elkotyogta a többieknek és most ezzel szekálnak.. Undorítónak találnak, vagy rám vagy a pasimra tesznek megjegyzést, amikor őt nem is ismerik.

Pont azért nem akartam senkinek a tudtára adni, hogy meleg vagyok, mert pár velem egykorú nagyon gyerekes és tudtam, hogy ilyen viselkedéssel reagálnák le. Annak a bizonyos osztálytársamnak is azért mondtam el, mert már régóta ismerjük egymást és sosem gondoltam volna, hogy akárkibek is elmondaná. Legalábbis nekem megígérte, hogy köztünk marad..


16/F


2016. nov. 6. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel? Semmit! Keress másik sulit és ott nem mondd el senkinek.
2016. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

1: Soha senkinek ne mondj el valamit, amit alapvetően szégyellsz! Főleg ebben a korban, hisz a "nagyon régóta ismerjük egymást"- időszak nagy része közös játékból állhatott, amire nem lehet bizalmat alapozni.


2: az azért durva, hogy 16 éves fiúként "pasid" van. Még ha csajod lenne, az is elég fura az én maradi elmémnek, de hogy pasid, háááát....


Mondjuk én nem bántanálak ezért, inkább megvédenélek a sok gyökértől.


24f

2016. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Második válaszoló, szerintem a kérdező nem szégyenlő hogy meleg. Nincs is ebben semmi, amit szégyenleni kellene.
2016. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyan nem vagyok meleg, szal nem tudom milyen melegnek lenni, de ha mégis meleg lennék, és velem csinálnák ezt, akkor én kiállnék magamért, jól pofán bhasznám mindegyiket, úgyis csak a szájuk nagy...
2016. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Legyél az osztálytársam *-*
2016. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Neiem van egy meoeg osztakytarsam.Padtarsam is,es tok jol kijulovunk egymassal ahoz kepest hogy csak ev eleje ismerem.Szoval osztakytarsaid is rajohetnenek hogy ugyan olyan ember vagy ettol mint ok,se kevesebb,se tobb:)
2017. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!