Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon kéne a segítség,...

Nagyon kéne a segítség, hogyan lehet megoldani a problémámat?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki az iskolában már egy hónapja csúfol, és annyira ideges lettem, hogy elmondtam a z osztályfőnökömnek, Ugye mindenki vele volt, és emiatt Biológiából felelnie kellet, és 1-es lett, Úgy, hogy megharagudott emiatt az ÖSSZES iskolai barátomat elveszítettem (még a legjobb haveromat is), és nem álnak szóba velem, Ránézek véletlen, akkor meg azzal jönnek, hogy mit nézek, és elmennek, Bocsánatot kértem attól a személytől aki csúfolt engem az elárulás elött, de csak annyit mondott, hogy tünjek el, Segítsetek, hogyan lehet újra a haverom?

2016. nov. 22. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva a helyedben egyáltalán nem akarnék ilyen szánalmas szar alakokkal haverkodni, akik úgy bánnak velem, mint egy darab ronggyal.. Azért is csúfolnak, mert látják rajtad, hogy nem becsülöd magad és nem állsz ki magadért.

Ezeknél a felszínes álbarátságoknál már az is jobb, ha egyedül van az ember. Az osztályodon kívül nincsenek normálisabb emberek? Muszáj, hogy ezekkel a barmokkal foglalkozz?

2016. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna csúfolnia, és akkor nem kapott volna egyest! Egyébként nem értem, ki ő, hogy bánthat téged, de te nem adhatod vissza neki sehogy sem?
2016. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akik azért fordulnak el tőled, mert megvédted magad, azok NEM barátok, főleg nem legjobb barát!


Most legalább tisztán láthatod, mi a helyzet.


Nehogy elkezdj pitizni nekik!

Meg mi az, hogy Te kérsz attól bocsánatot, aki kezdte a csúfolást?

2016. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De az a helyzet, hogy mindenki az illető mellett áll. Senki sem érti, hogy a rosszabb oldalon! Emiatt van ez... Meg igazából azért kértem bocsánatot tőle, mert megbántam, jófej volt velem, csak egy idő után elkezdett csúfolni, azért, mert azt hiszi, hogy menő lesz ezzel... Azóta már megmondtam neki, de szintén csak úgy elutasított. :/
2016. nov. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!