Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit kéne tennem?...

Szerintetek mit kéne tennem? (többi lent, kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval, előre is elnézést kérek, mert nagyon bénán fogalmazok :D


Az a lényeg, hogy most szeptemberben kezdtem a gimit, és rögtön az első héten kaptam egy, November 14.-ig szóló felmentést tesiből, mert most különösen erős volt az allergiám, és ha egy kicsit is mozogtam, megerőltettem magam, szinte rögtön ilyen asztmás tünetek jöttek elő rajtam. ugye most van Okt. 24.-e és én már úgy érzem, hogy tesizhetnék, bár tény, hogy még közel sem vagyok jól, de már úgy érzem, hogy a tanár felé nézve is pofátlanság, hogyha én nem tesizek, pedig látja rajta, hogy már többé-kevésbé jól vagyok. egyébként a tanárt már régebbről ismerem, a férje apámnak egy jó barátja, és a tesitanár tudja, hogy nagyon erős allergiám van, úgyhogy még év elején mondta is, hogy nem is muszály a felmentés, de én, megint csak arra tekinttettel, hogy ne legyek pfátlan, vittem egyet, mint írtam orvosit. Szóval ha értelmezni tudtad, amit leírtam, :D akkor légyszíves válaszolj, hogy szerinted várjam meg, míg ejár a felmentésem, mert én nem nagyin szeretek tesizni, viszont feljebb ugye már leírtam, hogy miért nem feltétlenül kellene kivárnom. Légyszi adjatok tanácsot :D, és köszi, hogy végigolvastad, és köszönöm a válaszokat :-)


2016. okt. 24. 22:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóval hogy tesizzek-e vagy sem? na :D
2016. okt. 24. 22:23
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol érzed magad tesizz, és ha rosszul leszel abbahagyod. Ennyi.
2016. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazad van köszi :-)
2016. okt. 24. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az orvos jobban ért hozzá?

Én sem értek hozzá, nem is tudom, miféle allergia ez, de az orvos biztosan jobban ismeri a szervezetedet meg a körülményeket.

Olyan ez nekem, mint amikor a beteg korábban hagyja abba a gyógyszer szedését, mint ahogy az orvos elrendeli, mert úgy érzi meggyógyult, aztán visszaesik.

2016. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem ne tesizz ha azt mondták hogy addig kéne várnod akkor lehet hogy van valami oka :) (de ez az én véleményem)
2016. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megprobalhatod, csak ne hajtsd magad nagyon,szépen lassan, és aztan meglatod a szervezeted hogyan reagal.
2016. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha meg igazolas nelkul is siman elengedne tesirol, akkor tuti nem tartja pofátlansagnak. Kerdes, hogy mi tesz rosszabat, a tulzott megeroltetes vagy a mozgashiany. Ezt igy latatlanban nem tudom.
2016. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ntmlan ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy otthon próbáld előbb terhelni magad és nézd meg, hogy meddig bírsz elmenni. Csak mert szerintem jobb bebiztosítani magad, hogy kibírod, minthogy tesizel, történik valami és akkor az is "látszat-aggódik" akit utálsz, arról nem is beszélve milyen idegesítő amikor baj van és mindenki körbeáll, hogy "úristen, mi van veled?", te meg jobban bepánikolsz. :D
2016. okt. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszát mindenkinek! :-)

És megfogadom a tanácsodat, kedves utolsó válaszoló. :-)

2016. okt. 25. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Halál faxa se tesizne, ha lenne felmentésem.
2016. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!