Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyképű az osztálytársam?

Nagyképű az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek az osztályba aki azzal menőzik , hogy milyen gazdagok..... Szerintem nagyon szánalmas , olyanokat mondd , hogy többet ért a tesóm térd műtétje mint az életem ( nem nekem mondta hanem egy másik gyereknek ) Meg ott panaszkodik , hogy nem kapta meg az xbox one- t meg azt sorolja , hogy mennyi xbox játékot meg mini segwayt fog kapni meg mennyi jó cuccot. Azt mondja hogy még a papájának meg a mamájának is Iphone ja van a 6. as tesójának 7-ese van ....Már nagyon zavaró tud lenni a nagyképűsége.

2016. nov. 23. 20:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha cserélhetnél vele, te se mondanád hogy nem.
2016. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
de azért ez már túlzás amiket művel
2016. nov. 24. 22:01
 13/15 mit csináljak? válasza:
szinte ugyan ez van velem is, az osztálytársam aki 11 éves haverok vagyunk, eddig minden okay de az utolsó barátomat kiközösíti és nem tudok vele játszani. meg olyanokat mond a haverjának hogy mekkora kuxxx vagyok meg sexxfej vagyok meg ilyesmi. meg persze a gazdagságával nagyképűsködik és lenyúlja a barátnőmet. és persze nem akarom bántani de mindig azt mondja hogy neki semmi sem fáj...... ja persze.. amikor oda nyúlok hozzá már fut el a büdös pixxába. ja és azzal fel vág elöttem hogy kisebbnek képzel és vereget meg az ujjaimat hátra húzza de úgy hogy a kxxva életbe többet nem tudom megmozdítani. persze ha én szorítanám meg akkor már letört volna az ujja. (rövidítve mit csináljak vele hogy ne legyen ilyen nagy pofája?)
2017. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nekem is van egy ilyen osztálytársam, egy nagyképű feltünési mániás f@sz, állandóan degradál mindenkit mindenkivel f@szkodik, ilyeneket mind hogy idézem "apámék megvennének téged kilóra" meg többet ér ez a cipő mint az életed plusz ami még rossz ,hogy nem vagyok egy vékony srác ezért egyfolytában rámvan szállve (amúgy meg ő olyan vékony mint a kisújjam és 168cmmagas). De lényeg ami lényeg most jön a vicces rész XD. A csávót egyszerüen már 1%-ban semtudom komolyan venniamikor genyózik mert anyum elmondta (anyum a pénzügyön dolgozik és ott mindenkinek meg tudja nézni hogy áll anyagilag) és elmondta ,hogy azt az egész családot ismeri egytől egyig nsgy képűek " a pénzük miatt" de havonta teszik le a kérést a hitel meghosszabbításokra és ki nem tusnak mászni az adósságból, fűnek fának tartoznak.

Szóval az ilyeneket megtanultam egyszerüen ignorálni mert a nagyképüsködő " gazdagok " egy jó nagy rész tele vansdóssággal.

2022. jún. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
14. Vagyok bocsi a helyesírási hibákért cssk gyorsan írtam és nem volt kedvem vissza olvasni.
2022. jún. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!