Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg ennyire számít a hajszín?

Tényleg ennyire számít a hajszín?

Figyelt kérdés
Néhány osztálytársam csúnyának találha a hajszínemet (vörös) és alapból ilyen szóval nem festetem vagy valami. Csak mindig azt mondogatják, hogy így sosem lesz barátom, mert sok fiúnak nem tetszik, meg felsőbb évesek is szekálnak ezzel..
2016. nov. 24. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van akinek pont az jön be.
2016. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ízlésficamosak az iskolatársaid, nekem a gyengém a vörös.
2016. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
El ne hidd már nekik.. Vörös hajjal még mindig könnyebb értelmes fiút találni, mint agy és személyiség nélkül (speciálisan az ő esetük)
2016. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úúúú pedig a vörös haj nagyon szép *_*
2016. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vörös mindennél szebb véleményem szerint :)
2016. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azok az osztálytársaid idióták, nagyon szép a vörös haj :)
2016. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A vörös a legszebb, egyedi. Az osztálytársaidnak nem a hajszíneddel van bajuk, hanem saját magukkal.
2016. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is természetes vörös vagyok, és általánosban, meg gimi elején még szekáltak ezzel a lányok. Aztán rájöttem, hogy csak azért, mert sok fiúnak nagyon bejön. Ilyen fiatalon az emberek még nem festik a hajukat (legalább is nálunk nem volt divat), viszont mindenki ki akar tűnni, és még a szőkéket is "elnyomtam" ezzel a színnel. Most már szerencsére nem ez a legfontosabb, szóval később nem fog ennyire számítani, meg amúgy is mindenki azt fogja hinni felnőtt korodban, hogy fested, mert olyan ritka.

21/L

2016. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon király szín nyugi!!!

Hány éves vagy?

2016. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ohh vörös? ^^ Találkozhatnánk :P


Lenyeg hogy a vörös pont hogy a legtöbb pasinak bejön, kivéve ha szeplős vagy mellé és duci. Akkor inkább festesd be szerintem.

2016. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!