Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárokat mennyire zavarja,...

A tanárokat mennyire zavarja, ha valakinek pink színű a haja?

Figyelt kérdés
Eddig szőke voltam, meg most is az vok, de inkább pinket szeretnék, vagy legalábbis szeretnék bele pink csíkokat, mert ez a kedvenc színem, meg ez a hajszín menne még a ruhatáramhoz. Szerintetek a tanárok szólhatnának emiatt, vagy kaphatnék negatív megítélést és rosszabb jegyeket a hajszínem miatt?

2014. aug. 31. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves vagy, milyen suliba jársz, és kik a tanáraid. Ha pl. 16-17-18 évesen csinálnád ezt, és az órán tudnál viselkedni, hidegen hagyna, hogy milyen színű hajad. (egy kezdő tanár)
2014. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Középiskolába már elfogadott, általánosba megszólhatnak érte. Amúgy ha nem nagyon extrém (nincs felnyírva), csak pár csík (mint ahogy már írtad) akkor elfogadják. Szóval ne legyen punkos.
2014. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szólhatnak érte. Vagyis szólhat de nem tilthatja meg,hacsak nincs az iskola szabályzatában leírva hogy a festett haj tilos.
2014. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk középiskolában se engedtek meg semmit, ami akár egy picit is extrém volt.
2014. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tanárnak az a dolga ,hogy tanítson (a tudást adja a fejedbe) mindezt úgy ,hogy akárhogy nézzél is ki!

Ha egy rémisztő Goth vagy akkor sincs kötelessége elítélni (a külső nem minden... a tudás a fontos)!

2014. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat;)
2014. aug. 31. 19:37
 7/9 anonim válasza:
nekem felnyirt rovid hajam van, olyan mint P!nknek, es elol van benne (nem is keves) eros rozsaszin... nekem meg meg is dicserik a tanarok eleg surun :DD
2014. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jófej tanáraid vannak;)
2014. szept. 17. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem rosszabb jegyet nem kaphatsz érte... :-)
2015. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!